Zadzwoń+48 52 387 32 35
Dołącz do nas! To będzie praca Twoich marzeń :)

Rozpoczynamy rekrutację na sezon wiosenno – letni 2018 🙂
Nie wahaj się – aplikuj już dzisiaj!
Wyślij mail z załączonym CV oraz listem motywacyjnym na adres muzeum.solec@jurapark.pl.

Proponujemy następujące wyzwania:

1. KASJER/PRACOWNIK INFORMACJI TURYSTYCZNEJ – praca od początku marca

OPIS STANOWISKA:

  • bieżąca obsługa klientów indywidualnych i grup zorganizowanych
  • przyjmowanie rezerwacji, sporządzanie planów zwiedzania
  • współpraca z pozostałymi działami JuraParku
  • wsparcie w działaniach marketingowych

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie
  • kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę w młodym, energicznym zespole

2. KASJER/SPRZEDAWCA – praca od kwietnia i maja

3. PRZEWODNIK TURYSTYCZNY/ANIMATOR – praca od połowy kwietnia

4. KUCHARZ/POMOC KUCHENNA/OBSŁUGA KLIENTA GASTRONOMII – praca od kwietnia

5. KELNER/BARMAN – praca od kwietnia i maja

6. PRACOWNIK OBSŁUGI KINA – praca od maja

7. PRACOWNIK GOSPODARCZY – praca od kwietnia

8. OBSŁUGA URZĄDZEŃ W PARKU ROZRYWKIpraca od kwietnia

WYMAGANIA:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • w przypadku stanowisk w gastronomii wymagane jest posiadanie książeczki dla celów sanitarno – epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie w pełnym oraz częściowym wymiarze czasu pracy
  • elastyczny grafik

CV wraz z listem motywacyjnym oraz wskazaniem stanowiska prosimy przesyłać via e-mail na adres muzeum.solec@jurapark.pl  lub składać osobiście w kasie JuraParku Solec, ul. Sportowa 1. Telefon kontaktowy: 512 023 862. Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.