Zadzwoń+48 52 387 32 35
Jura Summer Open’er Event!!!

Jura Summer Open`er Event – impreza z dinozaurami w tle

JuraPark Solec wraz z Restauracją Jaskiniową zapraszają na wyjątkową imprezę na wolnym powietrzu – Jura Summer Open`er Event, który rozpocznie się 1. lipca 2017 roku o godz. 20:00 na dziedzińcu parku dinozaurów w Solcu Kujawskim.

Od strony muzycznej, o każde, nawet najbardziej wybredne, muzyczne ucho zadbają Dj`e: Toxic Noiz, Mario Deejay Pres. MDJ, Roberto Bedross, Luke Labic, Eddie D., Irvin oraz Qba.
Skład DJ`ski nie jest przypadkowy, panowie to specjaliści w branży:

Toxic Noiz – mistrz eventów, grał na Sunrise Festival, Independance, Revolution, EnTrance, EnHouse, w 2000 roku zdobył Grand Prix w Mistrzostwach Polski DJ`ów. Jego dusza gra w rytmach House, Tech House, Garage, Progressive, Big Room, Dubstep..

Mario Deejay Pres. MDJ – rezydent kilku popularnych klubów w regionie, zdobywca tytułu DJ`a Roku z rąk Prezydenta Miasta Torunia. Jego nurt to energiczna muzyka w gatunkach House, Garage oraz Tech House i Techno. Prywatnie najbliżej mu do Progressive oraz Trance czy klasycznego Disco House.

Roberto Bedross – zamiłowanie do muzyki wyniósł z domu rodzinnego, specjalista od mixowania hitów polskiej muzyki. House to jego druga tożsamość.

Luke Labic – DJ – dyrygent – znany z tego, że zza konsoli wykonuje serie gestów, dzięki którym wchodzi w niezwykłą relację z publicznością zgromadzoną w klubie. Temat jemu najbliższy to progressive.

Eddie D. – stara się łączyć dwie największe pasje – muzykę i gotowanie; płynnie lawiruje między talerzami a winylami. Uczestnik wielu festiwali. Elektronika to jego muzyczna natura.

Irvin – najmłodszy w ekipie, gra w rytmach tribal, minimal i techhouse, jak sam przyznaje, to mieszanka wybuchowa.

Qba – wieloletni prezenter radiowy, zdobywca nagród DJ`skich, bawi w rytmie Disco.

O efekty świetlne, dobre nagłośnienie i niezapomnianą oprawę sceniczną zadbają specjaliści z JQD Team.

Oprócz dźwięku i światła, zostaną przygotowane specjalne strefy, tak by każdy uczestnik imprezy mógł zaspokoić podstawowe potrzeby: pragnienia, głodu i odpoczynku. Punkty gastronomiczne, bary i strefa chilloutu – dla tych, którzy zmęczeni szalonym tańcem, będą potrzebowali chwili relaksu.

Sponsorami przedsięwzięcia zostali: Farutex, Kompania Piwowarska, Debic Campina, Unilever Food Solutions, Nestle, Prymat, Fanex, Mc Cain oraz Aviko.

Zapraszamy Was na imprezę, jakiej nawet najstarsze dinozaury nie pamiętają – Jura Summer Open`er Event – nie może Was zabraknąć.