WIOSNA I LATO W JURAPARKU

Odkrywaj JuraPark wraz z nastaniem wiosny! Rozkwitające kwiaty, świeże powietrze i budząca się do życia przyroda nadają pozytywną energię i chęć odkrywania zagadek JuraParku. Sprawdź jakie atrakcje przygotowaliśmy na okres wiosenno-letni.

PAKIET SOLUSIA

W tym pakiecie odnajdziecie wszystkie atrakcje jakie przygotował dla Was Soluś i jego pracowita ekipa! Począwszy od klimatycznej ścieżki z dinozaurami, kryjącej tajemnice przeszłości Polsce w miniaturze, pełnym skamieniałości Muzeum Ziemi aż po pełną radości zabawę w parku zabaw.

WARSZTATY KREATYWNE

Warsztaty dla dzieci i młodzieży są ciekawym uzupełnieniem wiedzy zdobytej w JuraParku. W zależności od sezonu oferujemy tematyczne zajęcia warsztatowo-edukacyjne.

LEKCJE MUZEALNE

Wykorzystujemy swoje wieloletnie doświadczenie, by pomóc Wam zafascynować wiedzą i odkrywaniem najmłodszych. Nasze zasoby pozwalają nam realizować kreatywne zajęcia z zakresu historii, biologii i geologii.

USŁUGA PRZEWODNIKA

Zwiedzaj JuraPark z przewodnikiem!Nasza doświadczona kadra przybliży Ci nie tylko tajemnice prehistorycznego świata, ale także odkryje najciekawsze zagadki zapewniając niezapomniane wrażenia. Wybierz jedną z trzech opcji zwiedzania z przewodnikiem.

Masz pytania? Napisz do nas.

Chętnie doradzimy i pomożemy przygotować plan wycieczki.

KUCHNIA SOLUSIA

ZUPY

9 zł/porcja

POMIDOROWAROSÓŁ Z MAKARONEM

DANIA GŁÓWNE

29 zł/porcja

FILET DROBIOWY LUB NUGGETSY+ FRYTKI + SURÓWKA + WODA

ZESTAWY

35 zł/porcja

zupa i danie główne

GRILL

19 zł/porcja

KIEŁBASA GRILLOWANA Z DODATKAMI

OFERTY SPECJALNE


PREZENT DLA ORGANIZATORA WYCIECZKI

Dla organizatora wycieczki przygotowaliśmy specjalny upominek w postaci 2-osobowego biletu wstępu do JuraParku. Szczegółowe informacje jak odebrać upominek otrzymasz podczas rezerwacji grupy.


KONKURS #NAUKAZSOLUSIEM

Zróbcie zdjęcie klasowe z wycieczki do JuraParku, wrzućcie na Wasz funpage i otagujcie #naukazsolusiem a otrzymacie super nagrody. Pula nagród: vouchery do JuraParku, gry planszowe, maskotki, materiały edukacyjne. Szczegóły na www.juraparksoelc.pl


ZOSTAŃ STAŁYM GOŚCIEM SOLUSIA

Poznaj JuraPark w trzech różnych odsłonach: wypełniona dyniami i kolorami jesień, magiczna zima ze Św. Mikołajem oraz pełna zabawy i energii wiosna. Wystarczy, że w danym roku szkolnym Wasza szkoła lub przedszkole odwiedzi nas 4 razy a otrzymacie piątą wizytę bezpłatnie.

Masz pytania? Napisz do nas.

Chętnie doradzimy i pomożemy przygotować plan wycieczki.

NIEZBĘDNIK ORGANIZATORA WYCIECZKI

Podczas rezerwacji wycieczki należy podać następujące informacje:
data przyjazdu, nazwa placówki, dane adresowe placówki, dane kontaktowe placówki, ilość uczestników wycieczki, ilość opiekunów, imię i nazwisko osoby rezerwującej, telefon i mail osoby rezerwującej, zakres oferty

oferta dla grup zorganizowanych dotyczy grup min. 15-osobowych
1 opiekun na 10 uczestników (szkoły) lub 2 na 10 (przedszkola) ma bezpłatny  wstęp oraz voucher na kawę lub herbatę. W przypadku rezerwacji posiłku również posiłek.
kierowca ma bezpłatny wstęp i voucher na kawę lub herbatę

gotówka lub karta na miejscu
przelew 7 dni (tylko w przypadku instytucji państwowych), tę formę należy wcześniej zgłosić podczas rezerwacji wycieczki
fakturę wystawiamy w dniu pobytu grupy i można odebrać przed wyjazdem

  • autokarem (posiadamy bezpłatne parkingi dla autokarów)
  • pociągiem (dworzec kolejowy PKP znajduje się zaledwie 5 minut drogi od JuraParku)

Po przyjeździe do JuraParku należy kierować się do kas głównych znajdujących się   przed wejściem. Po dokonaniu formalności i rejestracji wycieczki otrzymacie od nas harmonogram zwiedzania według którego poruszacie się po obiekcie. 
Uczestnicy pobytu powinni znajdować się pod stałą opieką organizatorów wycieczki.

dla uczestników grup posiadających orzeczenia przysługuje bilet grupowy
(1 opiekun na 10 uczestników ma wejście bezpłatne, uczestnikowi który wymaga  stałej opieki przysługuje bezpłatny opiekun)

Na naszym obiekcie znajdują się 2 sklepy  z pamiątkami. W każdym z nich można nabyć wyjątkową rzecz, dzięki której uczestnicy zapamiętają przeżyte chwile na dłużej.

JuraPark Solec
ul. Sportowa 1
86-050 Solec Kujawski
tel.: +48 525 275 001
Mail.: rezerwacja@juraparksolec.pl
www.juraparksolec.pl

patronat naukowy

ZAPISZ SIĘ I OTRZYMUJ NAJNOWSZE INFORMACJE

BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO
#jurapark_solec

KONTAKT

REGULAMINY I POLITYKA PRYWATNOŚCI

Translate »

PAKIET SOLUSIA

JuraPark ścieżka edukacyjna z dinozaurami 

Wędrując ścieżką dydaktyczną odkryjemy tajemnice zaginionego świata. Zwiedzający mają możliwość odbycia spaceru przez Erę Mezozoiczną, czyli erę dinozaurów w wyjątkowym klimacie i jesiennych barwach leśnej scenerii. 

Polska w miniaturze

To jedyna w swoim rodzaju podróż w czasie, a także niezapomniana lekcja historii. To w tym miejscu wybierzemy się szlakiem architektonicznych perełek powstałych w Polsce na przestrzeni wieków.

Muzeum Ziemi

To tutaj pod czujnym okiem patrona – Karola Sabatha – paleontologa i popularyzatora nauki, możemy zobaczyć niezwykłą kolekcję skamieniałości.

Ogród Botaniczny

Jak wyglądała szata roślinna porastająca świat dinozaurów? Co stanowiło ulubiony przysmak roślinożernych gigantów? Odpowiedź na te pytania znajdziemy w kolekcji drzew i krzewów oraz innych roślin Jurajskiego Ogrodu Botanicznego.

Kino Emocji

Uczestnicząc w seansie w technologii 5D doświadczymy nie tylko trójwymiarowego obrazu, ale doznamy również innych wrażeń zmysłowych: dźwiękowych, ruchowych, dotykowych.

Park Zabaw

Dreszczyk emocji na Statku Pirackim, zawrót głowy na karuzelach łańcuchowych, ekstremalne doznania na family coasterze – tego doświadczymy, przekraczając bramy Parku Zabaw.

Wiosenna gra terenowa 

Uczestnicy biorący udział w zabawie mają za zadanie rozwiązać krzyżówkę o tematyce wiosennej. Odszukanie rozsianych wzdłuż całej ścieżki dydaktycznej pytań do krzyżówki, obudzi wśród uczestników ducha rywalizacji.

WARSZTATY KREATYWNE

Paleontologiczne

Podczas zajęć dzieci preparują z gipsowego bloku szkielet dinozaura. Uczestnicy zgłębiają w ten sposób wiedzę, jak pracuje paleontolog.

Cena: 19 zł/os.

Poszukiwanie dinozaurów na „Pustyni Gobi”

Warsztaty mające na celu odnalezienie szkieletu dinozaura ukrytego na soleckiej pustyni, przy pomocy narzędzi paleontologicznych takich jak łopatki czy pędzelki.

Cena: 17 zł/os.

Garncarskie

Uczestnicy zapoznają się ze specyfiką pracy garncarza, technikami produkcji w tej dziedzinie. W ramach zajęć dzieci będą tworzyć własne figury z gliny, które zabiorą do domu.

Cena: 19 zł/os.

Skamieniałości jak malowane

Podczas zajęć dzieci będą malować odlewy gipsowe w kształcie dinozaurow, które zabiorą do domu. 

Cena: 19 zł/os.

LEKCJE MUZEALNE

Bajkowe smoki a paleontologia

Uczestnicy poznają legendy o smokach i odpowiedzą na pytanie skąd się wzięły. 

Cena: 10 zł/os.

Życie w średniowiecznym zamku

Uczestnicy poznają różne aspekty życia codziennego mieszkańców średniowiecznego zamku.

Cena: 10 zł/os.

trex

Prawdziwe oblicze Tyranozaura

Uczestnicy poznają zagadki życia jednego z największych drapieżników naszej planety.

Cena: 10 zł/os.

W bursztynowym lesie

Uczestnicy poznają proces powstawania bursztynu, żywicy i inkluzji. Dowiedzą się co to jest i jak powstał bursztyn.

Cena: 10 zł/os.

pustynia gobi

Polsko-mongolskie wyprawy na Pustynię Gobi

W ramach zajęć uczestnicy zapoznają się z historią polsko-mongolskich wykopalisk paleontologicznych na Pustyni Gobi.

Cena: 10 zł/os.