MAGICZNA ZIMA W WIOSCE ŚW. MIKOŁAJA

Gdy zbliża się zima i czas Świąt Bożego Narodzenia do JuraParku przybywa sam Św. Mikołaj. Wioska Św. Mikołaja w Solcu Kujawskim to spełnienie dziecięcych marzeń o spotkaniu z Nim. Od wejścia panuje świąteczny klimat – czuć zapach pierniczków, widać migoczące na choinkach światełka i krzątające się dookoła elfy.
52zl
46min
4-16
46min
4-13
4-13
4-13
75zl
75zl
4-13
46min
46min
46min
od15
od15

SPOTKANIE ZE ŚW. MIKOŁAJEM

JuraPark Solec to miejsce pełne przygód, które przez cały rok wywołuje uśmiech na dziecięcej twarzy, łączy w sobie dobrą zabawę, a także naukę o tym, jak wyglądała nasza planeta i jej historia. W tym pakiecie odnajdziecie to wszystko! Począwszy od klimatycznej ścieżki z dinozaurami, kryjącej tajemnice przeszłości Polsce w miniaturze, pełnym skamieniałości Muzeum Ziemi aż po pełną radości zabawę w parku zabaw.

PRACOWNIA ELFÓW

Warsztaty dla dzieci i młodzieży są ciekawym uzupełnieniem wiedzy zdobytej w JuraParku. W zależności od sezonu oferujemy tematyczne zajęcia edukacyjne. Jesienią w JuraParku króluje dynia dlatego też przygotowaliśmy warsztaty z dynią w tle.

MUZEUM ZIEMI Z EPOKI LODOWCOWEJ

Wykorzystujemy swoje wieloletnie doświadczenie, by pomóc Wam zafascynować wiedzą i odkrywaniem najmłodszych. Nasze zasoby pozwalają nam realizować kreatywne zajęcia z zakresu historii, biologii i geologii. Dołożyliśmy wszelkich starań, by połączyć obecną podstawę programową z możliwością wartościowego i kreatywnego spędzenia czasu w naszym parku.

SZOPKA ZE ZWIERZĄTKAMI

Oferta dedykowana przedszkolakom i uczniom klas pierwszych. Najlepsza integracja to ta przez zabawę. Dlatego też przygotowaliśmy specjalny pakiet a w nim: atrakcje JuraParku, warsztaty kreatywne, pasowanie na ucznia, dyplom pierwszaka/przedszkolaka, prezent oraz wspólne zdjęcie z naszym ukochanym Solusiem.

ZIMOWE KINO

Oferta dedykowana przedszkolakom i uczniom klas pierwszych. Najlepsza integracja to ta przez zabawę. Dlatego też przygotowaliśmy specjalny pakiet a w nim: atrakcje JuraParku, warsztaty kreatywne, pasowanie na ucznia, dyplom pierwszaka/przedszkolaka, prezent oraz wspólne zdjęcie z naszym ukochanym Solusiem.

PROPOZYCJE OBIADOWE

9 zł/porcja

ZUPY

  • pomidorowa
  • rosół z makaronem
19 zł/porcja

GRILL

  • kiełbasa z grilla + pieczywo + musztarda/ketchup + woda
29 zł/porcja

DANIA GŁÓWNE

  • filet drobiowy + frytki + surówka + woda
  • nuggetsy + frytki + surówka + woda
35 zł/porcja

ZESTAW

  • zupa + danie główne (własna kompozycja)

OFERTY SPECJALNE

PREZENT DLA ORGANIZATORA WYCIECZKI

Dla organizatora wycieczki przygotowaliśmy specjalny upominek w postaci 2-osobowego biletu wstępu do JuraParku. Szczegółowe informacje jak odebrać upominek otrzymasz podczas rezerwacji grupy.

KONKURS #NAUKAZSOLUSIEM

Zróbcie zdjęcie klasowe z wycieczki do JuraParku, wrzućcie na Wasz funpage i otagujcie #naukazsolusiem a otrzymacie super nagrody. Pula nagród: vouchery do JuraParku, gry planszowe, maskotki, materiały edukacyjne. Szczegóły na www.juraparksoelc.pl

ZOSTAŃ STAŁYM GOŚCIEM SOLUSIA

Poznaj JuraPark w trzech różnych odsłonach: wypełniona dyniami i kolorami jesień, magiczna zima ze Św. Mikołajem oraz pełna zabawy i energii wiosna. Wystarczy, że w danym roku szkolnym Wasza szkoła lub przedszkole odwiedzi nas 4 razy a otrzymacie piątą wizytę bezpłatnie.

Masz pytania? Napisz do nas.

Chętnie doradzimy i odpowiemy an Twoje wiadomości

NIEZBĘDNIK ORGANIZATORA WYCIECZKI

Podczas rezerwacji wycieczki należy podać następujące informacje:
data przyjazdu, nazwa placówki, dane adresowe placówki, dane kontaktowe placówki, ilość uczestników wycieczki, ilość opiekunów, imię i nazwisko osoby rezerwującej, telefon i mail osoby rezerwującej, zakres oferty

oferta dla grup zorganizowanych dotyczy grup min. 15-osobowych
1 opiekun na 10 uczestników (szkoły) lub 2 na 10 (przedszkola) ma bezpłatny  wstęp oraz voucher na kawę lub herbatę. W przypadku rezerwacji posiłku również posiłek.
kierowca ma bezpłatny wstęp i voucher na kawę lub herbatę

gotówka lub karta na miejscu
przelew 7 dni (tylko w przypadku instytucji państwowych), tę formę należy wcześniej zgłosić podczas rezerwacji wycieczki
fakturę wystawiamy w dniu pobytu grupy i można odebrać przed wyjazdem

  • autokarem (posiadamy bezpłatne parkingi dla autokarów)
  • pociągiem (dworzec kolejowy PKP znajduje się zaledwie 5 minut drogi od JuraParku)

Po przyjeździe do JuraParku należy kierować się do kas głównych znajdujących się   przed wejściem. Po dokonaniu formalności i rejestracji wycieczki otrzymacie od nas harmonogram zwiedzania według którego poruszacie się po obiekcie. 
Uczestnicy pobytu powinni znajdować się pod stałą opieką organizatorów wycieczki.

dla uczestników grup posiadających orzeczenia przysługuje bilet grupowy
(1 opiekun na 10 uczestników ma wejście bezpłatne, uczestnikowi który wymaga  stałej opieki przysługuje bezpłatny opiekun)

Na naszym obiekcie znajdują się 2 sklepy  z pamiątkami. W każdym z nich można nabyć wyjątkową rzecz, dzięki której uczestnicy zapamiętają przeżyte chwile na dłużej.

JuraPark Solec
ul. Sportowa 1
86-050 Solec Kujawski
tel.: + 48 501 951 075
Mail.: rezerwacja@juraparksolec.pl
www.juraparksolec.pl

 

patronat naukowy

ZAPISZ SIĘ I OTRZYMUJ NAJNOWSZE INFORMACJE

BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO
#jurapark_solec

KONTAKT

POMOC

REGULAMINY I POLITYKA PRYWATNOŚCI

Translate »