JESIEŃ W JURAPARKU

Wyrusz w nieznane i w ciemnościach lasu poczuj dreszczyk emocji! Odkryj co kryje się wśród dinozaurów, gdy zajdzie słońce i uważaj, bo nigdy nie wiesz, co może wyłonić się zza drzewa. Miejcie oczy i uszy szeroko otwarte, by nie zaplątać się w pajęczynę!

ZAPLANUJ POBYT

Zanim przyjedziesz sprawdź najistotniejsze informacje dotyczące atrakcji, godzin otwarcia czy dostępności biletów.

ZOSTAW ADRES E-MAIL I OTRZYMUJ RABATY, IFNORMACJE O NOWOŚCIACH I OBNIŻKACH.
BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO
#jurapark_solec
Translate »

ŚCIEŻKA STRACHU

Wyrusz w nieznane i w ciemnościach lasu poczuj dreszczyk emocji! Odkryj co kryje się wśród dinozaurów, gdy zajdzie słońce i uważaj, bo nigdy nie wiesz, co może wyłonić się zza drzewa. Miejcie oczy i uszy szeroko otwarte, by nie zaplątać się w pajęczynę!

Zanim zapadnie zmrok Ścieżka Strachu ma umiarkowany poziom „straszności”.

Po zmroku ścieżka strachu rekomendowana jest dla dzieci powyżej 13 r.ż.

Wejście na ścieżkę strachu możliwe tylko w zarezerwowanym przedziale czasowym. 

MROCZNE KINO

Nie boisz się usiąść w kinowym fotelu i przenieść się do przerażającego świata? Mrożący krew w żyłach “Afterlife” to propozycja dla odważnych.

Film rekomendowany dla osób od 13 r.ż.

UPIORNE MUZEUM

Duchy i strachy, szkielety i pająki, potwory i zjawy – co jeszcze spotka Was w Upiornym Muzeum? Poznajcie Muzeum Ziemi w Halloweenowym klimacie!

W Upiornym Muzeum wcielisz się w poszukiwacza przygód, który w czasie wykopalisk znalazł nie do końca to, czego się spodziewał. Weź udział w grze terenowej, wykonaj eksperymenty oraz zapobiegnij inwazji potworów.

Warsztaty halloweenowe

Wspólnie przygotujemy Halloweenowe maski, które sprawdzą się idealnie na spacer ścieżką strachu, a także stworzymy slime, które świecą w ciemności. 

  • Maski – jeżeli wejdziesz między potwory, musisz wyglądać jak one. Stwórz z nami maskę wybranego przez siebie stwora.
  • Prosektorium – przeznaczone dla trochę starszych uczestników. W trakcie zajęć, używając prawdziwego skalpela, dokonasz sekcji zwłok szarańczy wędrownej i dowiesz się, jakie tajemnice kryje w sobie ten szkodnik.
  • Ektoplazma – nie musisz uganiać się za duchami, aby zdobyć trochę ektoplazmy. Na naszych warsztatach nauczysz się sam ją wytwarzać…i będziesz mógł zabrać trochę do domu.

Sprawdź harmonogram warsztatów w kasie biletowej.

Warsztaty należy wcześniej zarezerwować.

Koszt: 20 zł/os./warsztat

animacje i pokazy

Czy w którymś z naszych zamków straszy Biała Dama? A może wśród dinozaurów można spotkać ducha? Halloween w JuraParku to straaaasznie fajny czas pełen mrocznych zagadek, ale i fantastycznych pokazów! 


Pokazy fire show w wykonaniu grupy Fire Claws w soboty i niedziele w godzinach 20:00 i 21:00.

KONKURS!

Potwory, duchy, zombie, a może wilkołaki i wampiry?

  • stwórz najstraszniejsze przebranie,
  • zrób zdjęcie w JuraParku Solec,
  • umieść go na wybranej platformie social media: Facebook, Instagram, TikTok z hasztagiem #halloweenzsolusiem

…i wygraj nagrody! 

Szczegóły konkursu.

DYNIOWE ARANŻACJE

Jesienią JuraPark Solec zamienia się w pomarańczową krainę dyń, a to wszystko za sprawą Święta Dyni! W tym czasie w JuraParku pojawiają się tysiące dyń tworząc wyjątkową atmosferę.

Wprawimy Was w jesienny klimat pełen magicznych momentów i zabierzemy do miejsc, w których wykonacie niezapomniane zdjęcia. 

Warsztaty z dynią w tle

Warsztaty z dynią w tle – Jesienią nie mogło zabraknąć kreatywnych warsztatów z dynią w roli głównej. Do wyboru macie:

  • dyniodrzemka: warsztaty tworzenia poduszeczek w kształcie dyni
  • ekoskrytki: na stanowisku w Altanie damy drugie życie pozostałościom z kuchni i wykorzystamy wytłaczanki po jajkach do stworzenia dyniowych skrytek na tajne wiadomości. 
  • jesienna dyn(i)amika – celem warsztatów będzie stworzenie jesiennych kompozycji dyniowo-kwiatowych; ograniczać Was będzie tylko wyobraźnia. Wymagane wcześniejsze zapisy.lub tworzenie dyniowych wazonów. To doskonały moment, by wspólnie wyczarować jesienne dekoracje, które zabierzecie ze sobą do domu. 

Warsztaty odbywają się w godzinach od 13:00 do 16:00. Wymagana rezerwacja w kasie głównej.

Koszt: 25 zł/os./warsztat

ZABAWY I ANIMACJE

Czy w JuraParku spotkacie Panią Jesień? Oczywiście! Stworzy ona wspaniałe arcydzieła na… dziecięcych buźkach. Nie zabraknie też naszego Solusia czy niespodzianek od dyniowego ludzika. To będzie czas pełen zabawy!

Strefa animacji i zabaw znajduje się w Altanie na wodzie.

SMAKI JESIENI - DYNIOWE MENU

Jesień w JuraParku smakuje dynią! Wyjątkowe dyniowe przekąski i dania, a także desery czekają na Was w Restauracji Jaskiniowej. Krem z dyni czy burger wołowy z grillowaną dynią z pewnością zachwycą smakiem każdego miłośnika niecodziennych połączeń. 

Menu dostępne na www.jaskiniowa.pl

JESIENNA GRA TERENOWA

Co kryje się w JuraParku jesienią? Tego dowiecie się, gdy wyruszycie z grą terenową i rozwiążecie ukryte wśród naszych atrakcji zagadki. Czekać będzie na Was wiele niespodzianek i… nagród!

Grę możesz pobrać w kasie biletowej.

KONKURS !!!

Dyniowa Liga Kręglarska: zbierz rodzinę i zawalcz o tytuł Mistrza 

Witaj w Dyniowej Lidze Kręglarskiej! To nie tylko turniej – to wyjątkowe wydarzenie, które łączy jesienną magię z rywalizacją. Wprowadź swoją dynię w ruch i zmierz się z innymi, aby zdobyć tytuł mistrza dyniowych kręgli!

Szczegóły konkursu.