Gdzie na wycieczkę z dzieckiem?

Zastanawiasz się, gdzie w tym roku wybrać się ze swoją pociechą? Jaką wyjątkową i niezapomnianą podróż sprawić mu tym razem?

Zapraszamy do naszego JuraParku, który z pewnością pozostanie na długo w jego pamięci. To nie tylko miejsce dla małych miłośników prehistorycznych stworzeń, ale przede wszystkim dla każdego, kto uwielbia dobrą zabawę!

Spacer leśną ścieżką wśród modeli dinozaurów naturalnej wielkości, ogromne modele owadów czy zabawa w małego odkrywcę i odkopywanie szkieletu dinozaura to fantastyczny pomysł na wspólne spędzenie czasu.

Nie zapomnijcie zajrzeć także do Muzeum Ziemi im. K. Sabatha, w którym czeka na Was olbrzymi model mamuta czy 13- metrowy szkielet Opistocelikaudii. Tam odkryjecie podwodny świat sprzed milionów lat.

W Kinie Emocji 5D także nie zabranie wrażeń! To nie tylko trójwymiarowy obraz, ale także inne zjawiska dźwiękowe, ruchowe czy dotykowe.

Nasz JuraPark Solec to miejsce dla każdego, niezależnie od wieku. Ścieżka dydaktyczna pełna ciekawostek i tajemnic ze świata dinozaurów, kolekcja skamieniałości w Muzeum Ziemi im. K. Sabatha, ale także plac zabaw i oczywiście Park Rozrywki. A to tylko niektóre z atrakcji, które znajdziecie na terenie naszego JuraParku.

Przekonajcie się sami!