Park Zabaw

Dreszczyk emocji na Statku Pirackim, zawrót głowy na karuzelach łańcuchowych, ekstremalne doznania na family coasterze – tego doświadczymy przekraczając bramy Parku Zabaw. Na amatorów dobrej zabawy czekają również dmuchane zjeżdżalnie i euro-bungee. Nie lada frajdą będzie także przejażdżka za kierownicą mini samochodzików lub pływających kaczek.
Plac Zabaw jest miejscem dla najmłodszych dino-entuzjastów – wszak to tutaj za pomocą łopatki, możemy poczuć się jak na prawdziwej pustyni w czasie wykopalisk, to tutaj zrobimy zdjęcie przy gadzim jaju czy w paszczy T-Rexa! Upust dziecięcej energii dają nowoczesne i bezpieczne urządzenia: huśtawki, „pająki”, zjeżdżalnie (najwyższa ma aż 14 metrów!).

UWAGA! Każde urządzenie w Parku Zabaw i na Placu Zabaw opatrzone jest regulaminem, określającym między innymi minimalny wiek użytkownika.

Na okres jesienno-zimowy Park Zabaw jest wyłączony z ruchu turystycznego. Wiosną i latem dostępność poszczególnych atrakcji uzależniona jest od warunków atmosferycznych.