Gastronomia

Na terenie naszego obiektu można skorzystać z punktów gastronomicznych, takich jak chociażby „ciąg wydawczy”, w którym serwujemy takie pozycje jak sałatka z kurczakiem, frytki, hamburgery, hot dogi, jak i dania obiadowe np. filet z kurczaka, czy też nuggetsy dla naszych mniejszych gości oraz wiele więcej. Serdecznie polecamy również nasze dania z grilla. Pyszna karkówka, polędwica czy też kiełbaska z grilla podana ze świeżą bułeczką, na pewno zaspokoi głód spowodowany aktywną zabawą w naszym JuraParku. 
Z zakupionym posiłkiem możemy usiąść przy stoliku, pod parasolem, na dziedzińcu parku lub schronić się przed słońcem na naszej altanie na wodzie.

Szum wody dobiegający z kaskady oraz piękna roślinność dookoła altany na pewno sprawi, że posiłek będzie smakował wyjątkowo. Nasi goście na terenie naszego parku mogą znaleźć również punkt z lodami i goframi. 
Na bardziej wykwintny posiłek zapraszamy Państwa do Restauracji Jaskiniowej, gdzie wyjątkowe wnętrze oddaje nastrój prehistorycznego, tajemniczego świata.

U nas zarówno dorośli jak i dzieci zmęczone korzystaniem z naszych atrakcji będą mogli uzupełnić siły ciepłym i smacznym posiłkiem.