Kino Emocji

Amatorów ekstremalnych doznań zapraszamy na seanse filmowe do naszego kina – z pewnością uda nam się pobudzić wszystkie Wasze zmysły i rozbudzić prawdziwe emocje! Dzięki najwyższej technologii, obejrzycie wspaniałe widowisko z niespotykanymi pejzażami. Nie opuszczając wygodnego fotela, razem udamy się w podróż do niesamowicie realnego świata.

Prócz trójwymiarowego obrazu, widzowie mogą doznawać także innych wrażeń zmysłowych: dźwiękowych, ruchowych. Efekty te pozwalają oglądającym przemienić się w aktywnych uczestników scen rozgrywających się na ekranie. W jednym seansie może uczestniczyć max. 48 osób.

FILMY

ATLANTYDA (nowość)

Przeżyj niezwykłą, podwodną przygodę. Podczas seansu filmu „Atlantyda”, staniesz oko w oko z prehistorycznymi, morskimi stworzeniami. Zobacz, jakie niespodzianki skrywały morskie głębiny miliony lat temu!

Czas trwania: 7 min

Dostępność: Cały rok

8 minut z historii powstania wszechświata

Jedna z pierwszych polskich produkcji dokumentalnych w technologii 3D. Film przedstawia dzieje materii od powstania Wszechświata, aż do momentu złożenia kości prehistorycznych zwierząt w ziemi krasiejowskiej.

Czas trwania: 8 min

Dostępność: Cały rok

dino safari

Zostaniecie zabrani w niesamowitą podróż po parku jurajskim. Spotkacie największe i najniebezpieczniejsze z dinozaurów jakie kiedykolwiek zamieszkiwały nasza planetę oraz staniecie oko w oko z przerażającym Tyranozaurem Rex’em!

Dostępność: Cały rok

Epoka lodowcowa w Wiosce Św. Mikołaja w Solcu Kujawskim

MAMUCIA GWIAZDKA

Usiądźcie wygodnie w fotelach, bo nadchodzi… Mamucia Gwiazdka! Bohaterowie słynnej “Epoki lodowcowej” w świątecznym wydaniu. Zobaczycie, czy Sid, który trafił na czarną listę u Św. Mikołaja otrzyma wymarzony prezent. Jedno jest pewne, po drodze z pewnością przeżyje wiele niezapomnianych przygód!

Czas trwania: 25 min

Dostępność: Sezon zimowy