Kino Emocji

Amatorów ekstremalnych doznań zapraszamy na seanse filmowe do naszego kina – z pewnością uda nam się pobudzić wszystkie wasze zmysły i rozbudzić prawdziwe emocje! Dzięki najwyższej technologii obejrzycie wspaniałe widowisko z niespotykanymi pejzażami. Nie opuszczając wygodnego fotela razem udamy się w podróż do niesamowicie realnego świata.

Prócz trójwymiarowego obrazu widzowie mogą doznawać, także innych wrażeń zmysłowych: dźwiękowych, ruchowych, dotykowych. Efekty te pozwalają oglądającym przemienić się w aktywnych uczestników scen rozgrywających się na ekranie. W jednym seansie może uczestniczyć max. 48 osób.

Filmy 5D:
8 MINUT Z HISTORII POWSTANIA WSZECHŚWIATA – jedna z pierwszych polskich produkcji dokumentalnych, zrealizowanych w technologii 3D. Film, wykorzystując efekty specjalne oraz foto realizm w interesujący sposób przedstawia dzieje materii od powstania Wszechświata, aż do momentu złożenia kości prehistorycznych zwierząt w ziemi krasiejowskiej.
MEET THE DINOS – mały pterodaktyl zamierza opuścić swoje gniazdo. Pragnie rozwinąć skrzydła i odkryć świat! A my… my dołączamy do jego podróży, by wspólnie spotkać… dinozaury!