Długi weekend w JuraParku

Wielkimi krokami zbliża się długi, czerwcowy weekend. My więc zapraszamy Was do naszego JuraParku! Czekać będzie na Was moc atrakcji!

W Boże Ciało oraz pozostałe dni tego weekendu działamy dla Was godzinę dłużej- 10:00-19:00. Dzięki temu możecie bawić się z nami jeszcze dłużej!

Długi weekend to fantastyczny termin na rodzinną wycieczkę. W naszym JuraParku dzięki dużej przestrzeni nie musicie martwić się o tłumy. Dbamy o Wasze bezpieczeństwo i dezynfekujemy wszystkie urządzenia, a także zachowujemy odpowiedni dystans społeczny.

Czynne będą dla Was już wszystkie atrakcje naszego JuraParku. Zajrzyjcie koniecznie do naszego Muzeum Ziemi im. K. Sabatha, do Kina Emocji 5D czy do Jurajskich Ogrodów! Z pewnością znajdziecie tam eksponaty, które Was zainteresują m.in. 13 metrowy szkielet Opistocelikaudii!

Miłośnicy dinozaurów oczywiście odwiedzić muszą naszą ścieżkę dydaktyczną! Ciekawe czy rozpoznacie wszystkich mieszkańców JuraParku? Nawet jeśli nie- to nie martwcie się. Przy każdym z nich znajdziecie tabliczkę z dokładnym opisem, która zdradzi Wam wszystkie szczegóły z życia prehistorycznego stworzenia.

 

Do zobaczenia!