Zaplanuj wakacyjną wycieczkę

I choć za oknem jeszcze zimowa, pochmurna i chłodna aura, to zaplanuj już dziś Wasze wakacyjne przygody!

JuraPark Solec Kujawski, to wyjątkowe miejsce na rodzinną wycieczkę. Spędzicie u nas cały dzień pełen atrakcji i niezapomnianych przygód. Spacer wśród dinozaurów, Muzeum Ziemi pełne skamieniałości, Kino Emocji 5D, Park Rozrywki czy najnowsza atrakcja Polska w Miniaturze z pewnością sprawią, że nie będziecie się nudzić!

W JuraParku czeka na Was świat prehistorycznych stworzeń, które miliony lat temu zamieszkiwały naszą planetę. Dinozaury możecie oglądać w ich naturalnych wielkościach! Dzięki czemu możecie wyobrazić sobie, jak kiedyś wyglądało życie na Ziemi. Przy każdym modelu dinozaura znajdziecie tablice z najważniejszymi informacjami o danym dinozaurze. W tym roku również będziecie mieli możliwość przy użyciu kodu QR posłuchać audio przewodnika opowiadającego niezawarte na tablicy ciekawostki.

W historyczny świat przeniesie Was Polska w Miniaturze, gdzie zobaczycie 25 miniaturowych zamków i pałaców w skali 1:25. To będzie dla Was z pewnością niezapomniana lekcja historii, dzięki której zobaczycie z bliska najważniejsze i najpiękniejsze budowle w naszym kraju.

Muzeum Ziemi im. K. Sabatha to miejsce pełne niezwykłych skamieniałości. Znajdziecie tam jedną z największych w Polsce kolekcji skamieniałości, która prezentuje najciekawsze 500 mln lat życia na Ziemi. W muzeum znajdują się również wiarygodne rekonstrukcje prehistorycznych zwierząt np. model mamuta oraz 13 metrowy szkielet Opistocelikaudii.

Park Rozrywki, czyli miejsce dla każdego miłośnika dobrej zabawy! Czeka tu na Was wiele atrakcji – karuzele, statek piracki, pływające kaczuszki, kolejki górskie i wiele, wiele więcej. Z pewnością wspaniale spędzicie tu czas. Koniecznie zajrzyjcie także do Kina Emocji 5D!

Przed przyjazdem sprawdź godziny otwarcia oraz dostępność atrakcji.

Do zobaczenia!