Zajęcia edukacyjne- najczęstsze pytania

Z uwagi na liczne wiadomości i pytania dotyczące naszych zajęć edukacyjnych rozwiewamy wątpliwości i odpowiadamy na najczęściej zadawane przez Was pytania. 😊

 

WASZE PYTANIA

👉🏽 Kiedy można nas odwiedzić? Zapraszamy od środy do piątku w godzinach 10:00-17:00, a także w sobotę i niedzielę od 10:00 do 19:00.

👉🏽 Co obejmuje pakiet edukacyjny? W ramach pakietu edukacyjnego otrzymujecie dostęp do następujących atrakcji: ścieżka dydaktyczna z dinozaurami, Ogrody Jurajskie, Muzeum Ziemi, Polska w miniaturze (nowość!).

👉🏽 Jaka jest cena pakietu edukacyjnego? Pakiet edukacyjny normalny (16+) -38 zł; pakiet edukacyjny ulgowy (4-16 r.ż.) -30 zł. Dzieci do 5 roku życia- wstęp wolny.

👉🏽 Czy dostępne będą wszystkie atrakcje? Niestety, z uwagi na obostrzenia atrakcje takie jak: Park Rozrywki, Kino Emocji muszą pozostać zamknięte.

👉🏽 Czy można wykorzystać bilety zakupione wcześniej, których ważność została przedłużona przez pandemię? Tak, jednak należy pamiętać, że obecnie część atrakcji jest wyłączona z użytku z uwagi na obostrzenia. Sugerujemy zakup pakietów edukacyjnych, a zakupione wcześniej bilety polecamy wykorzystać, gdy dostępne będą już wszystkie nasze atrakcje.

👉🏽 Czy na zajęcia trzeba się wcześniej zapisać? Nie wymagamy wcześniejszej rezerwacji miejsc na zajęciach.

👉🏽 Jak można zakupić pakiet edukacyjny? Pakiety edukacyjne zakupić można będzie stacjonarnie przy kasach JuraParku. Przy zakupie pakietów obowiązkowe będzie wypełnienie oświadczenia uczestników zajęć wraz z podaniem liczby podopiecznych.

👉🏽 Kto i gdzie podpisuje oświadczenie? Oświadczenie podpisują osoby dorosłe wraz z podaniem liczby podopiecznych. Można przyjechać do nas z podpisanym już wcześniej oświadczeniem, aby skrócić formalności na miejscu. Oświadczenie jest do pobrania na końcu wpisu.

👉🏽 Czy można zapłacić bonem turystycznym? Obecnie nie honorujemy bonu turystycznego.

👉🏽 Czy będzie można coś zjeść? Punkty gastronomiczne działać będą na wynos.

W razie dalszych wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem 501 951 075

REGULAMIN

OŚWIADCZENIE