Zasady bezpieczeństwa – oświadczenia do pobrania

Szanowni Państwo,

W związku z licznymi pytaniami o funkcjonowanie atrakcji JuraParku w Solcu Kujawskim, w związku ze zmianą przepisów Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii obowiązujących od dnia 1 grudnia 2021r. uprzejmie informujemy, iż przestrzegając obowiązującego prawa, a także w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Gości wprowadzamy limity osobowe przy korzystaniu z naszych Atrakcji. Zgodnie z przepisami limity nie obowiązują osób zaszczepionych.

Jednocześnie informujemy, iż dokonaliśmy takich zmian organizacyjnych, aby Wszyscy nasi Goście mogli korzystać z naszych Atrakcji w poczuciu pełnego bezpieczeństwa o zdrowie Swoje i Najbliższych.

Wprowadzone zmiany polegają m.in. na zachowaniu reżimu sanitarnego, przestrzeganiu zasady DDM (Dystans, Dezynfekcja, Maseczka) oraz na wprowadzeniu przy zakupie biletu obowiązku wypełnienia oświadczenia covidowego, które pobierzecie poniżej.

OŚWIADCZENIE OPIEKUNA GRUPY

Restauracja Jaskiniowa-OŚWIADCZENIE INDYWIDUALNE

JuraPark- OŚWIADCZENIE INDYWIDUALNE

Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany nie będą stanowiły zbyt dużego utrudnienia dla Państwa i nadal chętnie będziecie nas odwiedzać.

Jak zawsze nasza Załoga postara się stanąć na wysokości zadania i umilić Państwa pobyt. Nasi pracownicy są przeszkoleni, zdrowi i odpowiedzialni za siebie i za Państwa. Chętnie Wam pomogą udzielając wszelkich informacji o wprowadzonych ograniczeniach.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!