Dzień Dziecka w JuraParku!

Zbliża się ta wyjątkowa dla wszystkich dzieci data w kalendarzu, czyli Dzień Dziecka! Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla swojej pociechy – taki, który na długo pozostanie w pamięci, to sprawdź, jakie atrakcje przygotowaliśmy dla Was z tej okazji. Poza wszystkimi atrakcjami naszego JuraParku czekać będzie na Was również wiele innych, niezapomnianych przygód.

Zapraszamy Was w weekend 3-4 czerwca po ogromną dawkę dobrej zabawy!

Pokazy odbywać będą się w godz. 12:00-17:00.

 

 

Spotkanie z żywym dinozaurem

Stań oko w oko z prawdziwym dinozaurem! I to nie tylko z tymi, które spotkasz na ścieżce dydaktycznej. Specjalnie dla Was pojawi się nasz Juruś, czyli żywy dinozaur. Jesteście gotowi by go poznać?

Warsztaty slime

Tworzenie kolorowych slime z prawdziwych odczynników, które będziecie mogli zabrać ze sobą do domu, to nie lada gratka dla każdego miłośnika tej plastycznej masy.

Kolorowe warkoczyki, brokatowe tatuaże

Nasi animatorzy stworzą prawdziwe dzieła sztuki – wyjątkowe fryzury czy brokatowe tatuaże, które wywołają uśmiech na twarzy i sprawią, że podróż przez JuraPark będzie jeszcze bardziej kolorowa i pełna radości.

Pokazy kuglarskie

Niezwykłe animacje i pokazy kuglarskie to kolejny punk naszego Dnia Dziecka. Jazda na monocyklu, żonglerka – czy jesteście ciekawi, czym może Was jeszcze zaskoczyć? Ten wyjątkowy pokaz zapewni doskonałą dawkę rozrywki!

Pokazy baniek mydlanych

Przeniesiecie się w radosny i kolorowy świat baniek mydlanych, które przez promienie słońca pokażą wszystkie kolory tęczy. To atrakcja, która z pewnością zachwyci nie tylko najmłodszych, ale też i starszych.

Poznajcie Solusia

W Dzień Dziecka poznacie też nową maskotkę naszego JuraParku, czyli Solusia, który jest niezwykle radosnym i chętnym do zabawy dinozaurem!

 

Do zobaczenia!