Długi weekend pełen przygód

Przeżyj niezapomniane przygody w JuraParku!

W długi weekend 8-11 czerwca czekać będą na Was nie tylko wszystkie z naszych atrakcji, ale także dodatkowe niespodzianki, które sprawią, że wycieczka będzie jeszcze ciekawsza. Z pewnością nie zabraknie niezwykłych wrażeń, w które przeniesie Was świat wirtualnej rzeczywistości, a także dobrej zabawy z Solusiem czy animatorami.

Zobaczcie, co na Was czeka!

KUP BILET

 

Gry VR – 9 czerwca

Co skrywa świat wirtualnej rzeczywistości? Zabierzemy Was w tę pełną zaskakujących zwrotów akcji podróż. Specjalnie przygotowany sprzęt VR pozwoli Wam na rozgrywkę i rozrywkę!

Koszt gry – 15 zł / 10 minut

Spotkanie z Solusiem i żywym dinozaurem

Nowy mieszkaniec naszego JuraParku, czyli uśmiechnięty Soluś nie może doczekać się spotkania z Wami. Ten radosny dinozaur wywoła uśmiech na twarzy każdego małego gościa. Uważajcie tylko, by nie próbował Was zjeść!

Do Solusia dołączy także żywy dinozaur Jurek, którego część z Was już pewnie dobrze zna.

Kolorowe warkoczyki

Nasi animatorzy zadbają nie tylko o doskonałą zabawę, ale także o idealną fryzurę! Kolorowe warkoczyki przypadną do gustu każdemu, kto uwielbia niecodzienne stylizacje. Jaki kolor wybierzecie?

Koszt: 15 zł

 

Pokazy baniek mydlanych

Przeniesiecie się w radosny i kolorowy świat baniek mydlanych, które przez promienie słońca pokażą wszystkie kolory tęczy. To atrakcja, która z pewnością zachwyci nie tylko najmłodszych, ale też i starszych.

 

Animacje odbywają się w godz. 12:00-17:00.

 

Do zobaczenia!