Strasznie fajne Halloween!

Halloween w JuraParku Solec

Jesteście gotowi na ogromną dawkę dobrej zabawy połączonej z odrobiną dreszczyku? W każdy weekend od 13 do 29 października, a także 31 października trwać będzie nasze strasznie fajne Halloween! Każdy z Was znajdzie tutaj coś dla siebie – zabawy i warsztaty dla najmłodszych, a dla starszych Ścieżka Strachu czy Upiorne Muzeum. Zobaczcie sami!

 

Dla najmłodszych

Halloween to czas dobrej zabawy, więc nie zabraknie jej przede wszystkim dla dzieci. Nasz JuraPark zmienia swój wystrój na nieco bardziej straszny, lecz w ciągu dnia nie zaskoczą Was żadne potwory. 😉

Będziecie mogli wziąć udział w warsztatach Dyniowo-Halloweenowych, przejść się Ścieżką Strachu bez lęku, że ktoś może wyskoczyć zza drzewa, a także obejrzeć dinozaurowy film w Kinie Emocji.

Warsztaty

W każdy weekend w godz. 15:00-18:00 będziecie mogli wziąć udział w warsztatach:

  • Maski – jeżeli wejdziesz między potwory, musisz wyglądać jak one. Stwórz z nami maskę wybranego przez siebie stwora.
  • Prosektorium – przeznaczone dla trochę starszych uczestników. W trakcie zajęć, używając prawdziwego skalpela, dokonasz sekcji zwłok szarańczy wędrownej i dowiesz się, jakie tajemnice kryje w sobie ten szkodnik.
  • Ektoplazma – nie musisz uganiać się za duchami, aby zdobyć trochę ektoplazmy. Na naszych warsztatach nauczysz się sam ją wytwarzać…i będziesz mógł zabrać trochę do domu.

Harmonogram warsztatów sprawdzisz w kasie biletowej przy zakupie.

Warsztaty należy wcześniej zarezerwować.

Koszt: 20 zł/os./warsztat

Ścieżka Strachu

Spokojny spacer w nieco mrocznej scenerii czy… Spacer z dreszczykiem w ciemnościach nie wiedząc, czy coś nie wyskoczy zza drzewa?

To wy wybieracie, którą wersję naszej Ścieżki Strachu chcecie przemierzyć. Pamiętajcie, że po godz. 18:00 rekomendujemy ją dla wieku 13+, ale jeśli Wasze dziecko jest odważne, to na własną odpowiedzialność także możecie z nim wejść.

Co będzie na Was czekać? Sceneria jak z filmu grozy, tajemnicze odgłosy, zombie czy… Przekonajcie się sami!

Kup bilet online na konkretną godzinę i ogranicz czas spędzony w kolejce:

KUP BILET

Upiorne Muzeum

W Upiornym Muzeum wcielisz się w poszukiwacza przygód, który w czasie wykopalisk znalazł nie do końca to, czego się spodziewał. Weź udział w grze terenowej, wykonaj eksperymenty oraz zapobiegnij inwazji potworów. Czy Ci się uda? 

Fireshow

Niezwykłe pokazy ognia to jedna z atrakcji, które zachwycą Was po zmroku. W każdą sobotę i niedzielę o godz. 20:00 i 21:00 grupa Fire Claws opowie za pomocą ognia niezwykłe historie i zagwarantuje niezapomniane widoki.

Mroczne Kino

„Afterlife” to nasza kinowa propozycja dla odważnych. Co wydarzy się w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym i czy oficer policji odkryje mroczne tajemnice z przeszłości? Tego dowiecie się kierując swoje kroki do Kina Emocji.

KONKURS

A na koniec przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego razem z naszym dinozaurem Solusiem! Tak jak latem, tak i teraz macie możliwość zgarnąć supr nagrody w postaci voucherów do naszych siostrzanych JuraParków – JuraPark Bałtowski Kompleks Turystyczny oraz Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie.

Co należy zrobić?

Odwiedź nas podczas tegorocznego Halloween w przebraniu / stroju Halloweenowym i wykonaj zdjęcie lub film na terenie JuraParku. Dodaj w swoich social mediach – Facebook / Instagram / Tiktok z #HalloweenzSolusiem

Konkurs trwa do 31.10.2023 r.

Regulamin

KUP BILET