Zima pełna przygód!

Przed nami magiczny, świąteczny czas, a nasz Soluś, jako jeden z najlepszych pomocników Św. Mikołaja zaprasza Was do wspólnej zabawy w JuraParku Solec. Tej zimy z pewnością nie zabraknie uśmiechów, radości i wspólnie spędzonego czasu. Już od 25 listopada czekać będzie na Was JuraPark w zimowej odsłonie wraz z Wioską Św. Mikołaja.

KUP BILET ONLINE

Św. Mikołaj i Pani Mikołajowa

Tutaj spełniają się marzenia dzieci o spotkaniu ze Św. Mikołajem, a dookoła roznosi się zapach pierniczków, cynamonu i gorącej czekolady! W tej wyjątkowy czas będziecie mogli Go odwiedzić, przybić z nim piątkę i zobaczyć, jakie prezenty i niespodzianki dla Was przywiózł swoimi ogromnymi saniami. Jego pomocnik Soluś z pewnością też tam będzie!

Zagroda ze zwierzątkami

Św. Mikołaj do swojej magicznej Wioski nie przyjechał sam. Tuż obok czekać będzie na Was zagroda ze zwierzątkami. Radosne kózki i puchate owieczki wywołają uśmiech na niejednej dziecięcej twarzy.

zagroda ze zwierzątkami w Wiosce Św. Mikołaja

 

Warsztaty z Elfami

Nasze Elfy to pracowite i niezwykle kreatywne skrzaty! Podczas warsztatów stworzycie razem z nimi piękne świąteczne dekoracje, które będą zdobić Wasz dom lub będziecie mogli podarować je w prezencie najbliższym. Czeka na Was dekorowanie pierniczków, tworzenie świątecznych lampionów czy malowanie aniołków.

Kuchnia Pani Mikołajowej

Rozgrzewający cynamon, zapach pomarańczy i goździków, gorąca czekolada z bitą śmietaną – a Wam z czym kojarzy się świąteczna kuchnia? Pani Mikołajowa zadba o małe brzuszki i przygotuje dla nich pyszne przysmaki.

Snowtubing

Czym byłaby zima bez dobrej zabawy?! Snowtubing z pewnością ją zapewni! Dmuchane pontony, w których będziecie mogli szaleć do woli, to jedna z rozrywek jakie czekają na Was tej zimy w naszym JuraParku Solec.

snowtubing

Piernikowe Domki

Nasze elfy razem z Solusiem urzędowali w kuchni i stworzyli… piernikowe domki! Co prawda nie będą one do jedzenia, ale będą na tyle duże i piękne, że każde zrobione w nich zdjęcie będzie niezapomnianą pamiątką.

Muzeum z epoki lodowcowej

Poznaj historie naszej planety i dowiedz się, jak wyglądała w czasach, gdy na ziemi panowały dinozaury. Muzeum Ziemi zdradzi Wam wiele niezwykłych ciekawostek, o czasach, które zapisały się na niewielkich skałach czy w żywicy.

Świąteczne kino

Czy Sidowi uda się otrzymać prezent od Św. Mikołaja? Tego dowiecie się, gdy usiądziecie wygodnie w fotelu i obejrzycie film „Mamucia Gwiazdka” o świątecznych przygodach bohaterów „Epoki Lodowcowej”.

Epoka lodowcowa w Wiosce Św. Mikołaja w Solcu Kujawskim

Bajkowy klimat

Cały nasz JuraPark przywita Was migoczącymi światełkami, pachnącymi choinkami udekorowanymi w kolorowe bombki. Przeniesiemy Was do bajkowego, zimowego świata, gdzie spełniają się marzenia dzieci (i nie tylko).