Najlepszy prezent na Mikołajki

Zbliżają się Mikołajki, a wraz z nimi piękny zwyczaj obdarowywania innych prezentami. Czy wiecie, skąd wzięła się ta tradycja? Św. Mikołaj był patronem wszystkich dzieci, które wynagradzał podarkami przez cały rok. Na cześć Świętego Mikołaja z Miry w dniu 6 grudnia my również dzielimy się z innymi wspaniałymi niespodziankami.

Każde dziecko czeka, by tego dnia zajrzeć pod poduszkę i znaleźć tam wymarzony prezent – zdalnie sterowany samochód, lalkę, książkę czy dinozaura. A jaki jest najpiękniejszy prezent dla dzieci, który zapamiętają na zawsze? 

To czas spędzony razem!

W Mikołajki, jak i każdy inny dzień roku nie może zabraknąć wspólnego odkrywania świata, wycieczek, próbowania nowych smaków czy niezapomnianych wypraw. Taki prezent, choć nie do końca materialny jest niezwykle cenny.

W naszym JuraParku możecie spędzić czas ze swoim dzieckiem i obserwować, jak kolejne atrakcje sprawiają, że uśmiech na twarzy Waszej pociechy jest coraz większy.

JuraPark Solec możecie eksplorować przez cały rok! Zimą odwiedzając Świętego Mikołaja i przeżywać zimowe przygody, latem podczas szaleństwa w Parku Zabaw, jesienią gdy zdobią go tysiące dyń podczas Święta Dyni czy podczas Halloween pełnego strasznie fajnej zabawy.

Doskonałym pomysłem na prezent dla każdego małego fana dinozaurów będzie oczywiście możliwość stanięcia z nimi oko w oko! W naszym sklepie online znajdziecie vouchery podarunkowe, które z pewnością ucieszą dzieci pełne chęci do zabawy.

Do końca listopada kupicie je nawet 40% taniej! 

W Wiosce Świętego Mikołaja w JuraParku Solec poza spotkaniem z samym Mikołajem nie mogło zabraknąć prezentów – możecie wybrać spośród przygotowanych przez nasze Elfy paczek prezentowych lub dostarczyć swój prezent, który maluch otrzyma z rąk Św. Mikołaja. Jesteśmy pewni, że zostanie to w jego wspomnieniach na zawsze, a radość będzie jeszcze większa.