Jak aktywnie spędzić czas w święta?

Święta to czas, który spędzamy w gronie najbliższych nam osób. Jest to wspaniała okazja na to, by zacieśnić więzy rodzinne i zrobić razem coś ciekawego! Chociaż w wielu częściach Polski nie ma obecnie śniegu, to i tak warto spędzić ten czas na świeżym powietrzu. Można na przykład wybrać się na rodzinny, świąteczny spacer.

Takie z pozoru proste aktywności, mogą stać się ciekawą rozrywką dla całej rodziny. Zwłaszcza jeśli… wybierzecie się na spacer do JuraParku! Gdzie indziej, podczas leśnej przechadzki, można spotkać dinozaury? To nie tylko doskonałe urozmaicenie zwykłego spaceru, ale również sposób na to, by nauczyć się nowych rzeczy.

Wizyta w JuraParku zapewni mnóstwo wrażeń zarówno tym mniejszym, jak i większym fanom dinozaurów. Dodatkowo w świąteczny czas, JuraPark Solec przygotował świąteczne atrakcje! Przede wszystkim, spotkać tu można Świętego Mikołaja, a także zagościć w Pracowni Elfów. Jest też coś dla fanów zimowych wrażeń – czyli snowtubing – dostępny niezależnie od warunków pogodowych.

Specjalnie z myślą o rodzinnych, świątecznych spacerach, JuraPark Solec otwarty będzie w dni:

23 grudnia – 11:00-17:00

24-25 grudnia – nieczynne

26 grudnia – 11:00-17:00

27-29 grudnia – 11:00-18:00

30 grudnia – 11:00-17:00

Odwiedziny JuraParku mogą sprawić, że na ustach wielu pociech z pewnością zagości uśmiech. Spacer wśród dinozaurów i wielu innych atrakcji, może spełniać rolę nie tylko aktywnego spędzania czasu, ale i dodatkowego, świątecznego prezentu.