Dzień Babci i Dziadka w JuraParku Solec!

Zbliża się Dzień Babci i Dziadka, a wraz z nim okazja do podziękowania naszym ukochanym dziadkom za ich bezwarunkową miłość. Oprócz tradycyjnych prezentów, JuraPark Solec proponuje wyjątkowy sposób uczczenia tego święta – wspólny czas spędzony w fascynującym otoczeniu. „Lubię z Tobą być” – te słowa chciałby usłyszeć niejeden dziadek i niejedna babcia!

JuraPark Solec serdecznie zaprasza w niedzielę, 21 stycznia, na wyjątkowe wydarzenie dedykowane babciom, dziadkom i ich wnukom. Przygotowano bogaty program, obejmujący bezpłatne warsztaty „Nasze drzewo genealogiczne”, które pozwolą na odkrywanie wspólnych korzeni rodzinnych.

W trakcie tego wyjątkowego dnia, dziadkowie i wnuczki będą miały również okazję do wspólnego uczestnictwa w różnorodnych aktywnościach, takich jak szachy czy kącik czytelniczy, wzmacniając więzi pokoleniowe. Dodatkowo, o godzinie 12:00 oraz 14:00, będzie możliwość zwiedzania z przewodnikiem naszego muzeum, odkrywając fascynujące zakamarki historii Ziemi.

Po wyczerpujących atrakcjach, warto zajrzeć do Restauracji Jaskiniowa, która przygotowała specjalne rodzinne menu podkreślając, że „Razem smakuje lepiej”.

Dodatkowo, na terenie JuraParku wciąż trwa „Zima Pełna Przygód”, oferująca szereg zimowych atrakcji dla całej rodziny. Spotkania ze Św. Mikołajem, snowtubing, Muzeum Ziemi i wystawa czasowa „Ziemia z epoki lodowcowej”, zimowe kino, zagroda ze zwierzątkami oraz zimowe warsztaty (dodatkowo płatne) – to wszystko sprawi, że ten dzień Babci i Dziadka w JuraParku Solec stanie się niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich pokoleń.

Zapraszamy do wspólnego spędzenia tego wyjątkowego dnia wśród przyrody, nauki i rozrywki!