Pomysły na ferie dla całej rodziny

Zbliżają się ferie zimowe, a wraz z nimi czas, który możemy spędzić w wyjątkowy sposób. Jednym z miejsc, które warto odwiedzić w wolnej chwili, jest nasz JuraPark. Można tutaj odkrywać fascynujący świat dinozaurów i historii ziemi. Dla rodzin poszukujących niezapomnianych chwil, to doskonałe miejsce, które łączy rozrywkę z edukacją.

Przygoda w JuraParku Solec może się rozpocząć od ścieżki dinozaurów, gdzie dzieci, jak i dorośli mogą przenieść się w czasie, odkrywając fascynujący świat prehistorycznych olbrzymów. Każdy krok na tej niezwykłej ścieżce to okazja do nauki i zabawy: można tu zobaczyć modele dinozaurów w naturalnych rozmiarach oraz dowiedzieć się ciekawostek na temat ich życia.

Dla młodych odkrywców, Muzeum Ziemi znajdujące się na terenie JuraParku, to prawdziwy skarbiec wiedzy. Z ekspozycjami i ciekawymi  eksponatami, dzieci mają okazję zgłębić tajemnice naszej planety. Poprzez zabawę i naukę, Muzeum Ziemi stawia na rozwijanie zainteresowań naukowych, zachęcając do bardziej świadomego spojrzenia na otaczający nas świat.

W okresie ferii planowane są również czasowe wydarzenia. Już 21 stycznia na terenie obiektu odbędzie się Dzień Babci i Dziadka. Za to w lutym czekają nas Walentynki – ale pod hasłem „Zakochaj się w dinozaurach” (17-18.02). Odbędą się również obchody z okazji Dnia Dinozaura (24-25.02). Podczas wydarzeń będą miały miejsce specjalne aktywności i warsztaty. O szczegółach poinformujemy wkrótce!

Przypominamy o naszej promocji -20% na bilet Zimowa Przygoda.

Zabierz swoje dzieci w podróż przez czasy prehistoryczne, gdzie nauka staje się przygodą!