Wspólne aktywności dla wnuczków i dziadków!

W życiu nic nie jest ważniejsze niż chwile spędzone razem z najbliższymi. Dziadkowie i wnuczkowie, to dwa pokolenia o różnych doświadczeniach, ale połączone niewidzialną nicią miłości i zrozumienia. Dlatego w JuraParku, postanowiliśmy stworzyć wyjątkową przestrzeń, gdzie rodzinne więzi mogą się jeszcze bardziej umacniać, a wspólne przygody stają się źródłem niezapomnianych wspomnień. To wszystko już w niedzielę 21 stycznia, kiedy świętować będziemy Dzień Babci i Dziadka!

 

Tworzenie drzewa genealogicznego

Nie ma lepszego sposobu na budowanie więzi między pokoleniami, niż tworzenie drzewa genealogicznego. W JuraParku 21 stycznia organizujemy bezpłatne warsztaty, które pozwolą Wam na wspólne odkrywanie korzeni swojej rodziny. Dzieci i dziadkowie, razem będą mogli eksplorować swoją historię, rysując drzewo genealogiczne i dodając cenne wspomnienia na specjalną kartę pracy!

Wspólne Aktywności: szachy i czytanie

Jesteśmy przekonani, że najlepsze chwile spędza się razem, dlatego w JuraParku przygotowaliśmy również m. in. miejsce do wspólnego grania w szachy. Niezależnie od wieku, szachy to doskonała rozrywka, która rozwija umysł i integruje pokolenia. Po emocjonującej partii zapraszamy Was do kącika czytelniczego, gdzie czekać będą na Was fascynujące historie zapisane na kartkach naszych książek. Czytanie razem to świetny sposób na dzielenie się zainteresowaniami i tworzenie wspólnych wspomnień.

Odkrywanie historii Ziemi i dinozaurów

W JuraParku Solec nie zapominamy o fascynującej historii ziemi i dinozaurów. Wspólnie wyruszcie w podróż w czasie, śledząc ewolucję naszej planety i poznając tajemnice prehistorycznego świata. To wszystko jest możliwe, wybierając się do naszego Muzeum Ziemi oraz na Ścieżkę Dinozaurów. Warto odwiedzić również wystawę Polska w Miniaturze, gdzie znajdują się miniaturowe zamki z różnych zakątków kraju.

Nasz JuraPark to miejsce, gdzie każde pokolenie znajdzie coś dla siebie. Wizyta w krainie dinozaurów może stać się niezapomnianym, wspólnym doświadczeniem! Podczas styczniowych wydarzeń w JuraParku, można skorzystać z promocji -20% na bilety: