Pożegnaj z nami Mikołaja!

Już w niedzielę 28 stycznia, zapraszamy Was na wyjątkowe zamknięcie sezonu zimowego! To ostatnia szansa, aby skorzystać z zimowo-świątecznych atrakcji.

Ostatnie tygodnie były dla nas wyjątkowe – to dzięki Wiosce Świętego Mikołaja, gdzie każdy mógł spełnić swoje marzenia i złożyć życzenia. Mikołaj napracował się co nie miara! Chyba zasługuje na odpoczynek, prawda? Dlatego też, w niedzielę o godzinie 15:00 odbędzie się uroczyste pożegnanie Świętego Mikołaja przez Solusia.

To nie wszystko, co na Was czeka! Warto po raz ostatni skorzystać z naszych zimowych atrakcji. Przyjdźcie do Świętego Mikołaja podziękować mu za prezenty. Odkryjcie fascynujące sekrety naszej planety i przenieście się w odległe czasy epoki lodowcowej, zwiedzając Muzeum Ziemi. Dostępne będzie również Zimowe Kino i snowtubing. Dla miłośników zwierząt czeka zagroda ze zwierzątkami, a Restauracja Jaskiniowa zaprasza na wyjątkowe dania z zimowego menu. Dodatkowo dla chętnych oferujemy zimowe warsztaty.

Przyjdźcie i razem z nami pożegnajcie Świętego Mikołaja! Kto wie, może w przyszłym sezonie znowu nas odwiedzi? Specjalnie na zakończenie sezonu, obowiązuje rabat -20% na bilety kupione online: