Ferie zimowe w JuraParku!

Już 12 lutego zaczynają się ferie zimowe w województwie kujawsko-pomorskim. To czas, który warto spędzić ciekawie i aktywnie.  Może dobrym pomysłem byłaby wizyta w JuraParku? Specjalnie na ten okres, przygotowaliśmy ofertę dla grup zorganizowanych. Łączy ona ze sobą zabawę i naukę o historii, paleontologii i dinozaurach.

Nasz JuraPark to świetna okazja, aby zobaczyć prehistoryczne gady w oryginalnych rozmiarach na ścieżce dydaktycznej. Na terenie obiektu znajduje się również Muzeum im. Karola Sabatha, w którym jeszcze lepiej poznać można prehistoryczny świat. W programie ferii zimowych przewidziane są również warsztaty, lekcja paleontologiczna, zwiedzanie miniaturowych zamków oraz trochę zabawy! Oto pełna oferta dla grup zorganizowanych:

 • Zwiedzanie ścieżki dydaktycznej z dinozaurami
 • Polska w Miniaturze – wystawa miniaturowych, polskich zamków
 • Zwiedzanie muzeum z przewodnikiem
  Paleontologia – nauka i miłość
 • Warsztaty
  Paleontologiczne: Wykopaliska i odkrycia
  Historyczne: Herby rycerskie
 • Lekcja paleontologiczna – interaktywne spotkanie z paleontologiem
 • Kino
  Dino Safari
  8 minut z historii powstania wszechświata
 • Snowtubing

Koszt całego zwiedzania to 59 zł / osobę. Cały pobyt w JuraParku potrwać może 4-5 godzin. Oferta dla grup zorganizowanych dostępna jest w terminie: 12-25 lutego 2024. Znajdujemy się w Solcu Kujawskim przy ulicy Sportowej 1. Można do nas wygodnie dojechać zarówno autokarem, jak i pociągiem. Wystarczy 5 minut spaceru z dworca kolejowego, by dotrzeć do JuraParku. Sam Solec Kujawski jest dobrze skomunikowany z takimi miastami, jak Bydgoszcz, Toruń czy Włocławek.

JuraPark to świetne miejsce dla młodych, ciekawych świata odkrywców. Wizyta u nas może być dobrym urozmaiceniem ferii zimowych  i sposobem na odkrywanie tajemnic powstawania świata. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty!

Rezerwacje:
e-mail: rezerwacja@juraparksolec.pl
tel: 525 275 001