Dzień Dinozaura w JuraParku!

Każdy z nas ma swoje najważniejsze święto w roku. U nas takim świętem jest Dzień Dinozaura! W weekend 24-25 lutego, będziemy go hucznie świętować i wszystkich serdecznie zapraszamy. Z tej okazji, mamy dla Was bilety przecenione o 40%! Oprócz tego, w naszym JuraParku czeka na Was masa atrakcji. Chcemy pokazać Wam, dlaczego kochamy dinozaury!

Ścieżka dydaktyczna z dinozaurami, to główny punkt naszego obiektu. Chociaż wiosna dopiero zacznie budzić się do życia, warto tam zajrzeć już teraz, by zobaczyć te prehistoryczne gady w nieco innym, tajemniczym klimacie. Również Muzeum Ziemi stoi przed Wami otworem. W ten weekend zwiedzicie je pod hasłem „Z miłości do dinozaurów – odkrycia paleontologiczne”. Dodatkowo, organizujemy spotkania tematyczne „Z paleontologią na Ty”. Nie może również zabraknąć warsztatów o tej tematyce! W Kinie Emocji za to, odbędą się dinozaurowe seanse filmowe. Żeby jeszcze bardziej umilić Wam pobyt u nas, Restauracja Jaskiniowa przygotowała specjalne menu obiadowe.

Wpadnijcie do nas razem z rodziną i spędźcie czas razem – pełen przygód, pozytywnych emocji i… dinozaurów! Soluś już na Was czeka!

P. S. Z okazji Dnia Dinozaura, mamy dla Was prezent! Bilety na sezon przecenione o 40%!