Pomysły na wiosenne aktywności

Wiosna zbliża się wielkimi krokami co oznacza, że czas wybudzić się z zimowego snu i cieszyć się przyrodą! Co powiecie na połączenie ruchu na świeżym powietrzu z fascynującymi przygodami? Zastanawiacie się, co ciekawego można robić we wiosnę? Oto kilka naszych propozycji!

Spacer po prehistorycznym świecie

Spacerując wśród przyrody możemy poczuć, jak budzi się do życia. Można to troszkę urozmaicić i wybrać się na spacer wśród dinozaurów! W JuraParku Solec zobaczycie te prehistoryczne gady w naturalnych rozmiarach. To miejsce jest prawdziwą podróżą w czasie! A dla miłośników historii i natury, JuraPark staje się oazą wśród wiosennego krajobrazu.

Wiosenne sadzenie roślin

Wiosna to również czas na sadzenie roślin i obserwowanie ich rozwoju. Jeśli chcecie połączyć to z przyjemnym spędzaniem czasu, JuraPark oferuje niezwykłe warsztaty! Już od 5 kwietnia możesz nauczyć się sztuki sadzenia roślin – a swój kwiatek zabrać do domu. To nie tylko nauka, ale także świetna zabawa i okazja do bezpośredniego kontaktu z naturą.

Poszukiwanie skarbów natury

Jeśli chcesz jeszcze bardziej zanurzyć się w naturę, w JuraParku organizujemy też inne warsztaty. Ich uczestnicy wyruszają na spacer po parku w poszukiwaniach skarbów natury. To niezwykłe doświadczenie, które pozwala na odkrycie uroku przyrody w najbardziej nieoczekiwanych miejscach. Spacerując między dinozaurami, uczestnicy mogą skupić się na otaczającej zieleni. Wszystko już od 5 kwietnia!

Wiosna to czas odradzania się przyrody, a także naszej własnej aktywności na świeżym powietrzu. Dlaczego nie wybrać się na niezwykłą przygodę do JuraParku, gdzie można połączyć ruch, naukę i kontakt z naturą w jednym pakiecie? To doskonały sposób na cieszenie się wiosną i tworzenie niezapomnianych wspomnień dla siebie i swoich bliskich!