Zaczynamy wiosnę w JuraParku!

Wówczas, gdy wszystko wokół rozkwita, również nasz JuraPark budzi się z zimowego snu. Wiosnę zaczynamy od tematycznych weekendów pełnych przygód, kontaktu z naturą oraz aktywności na świeżym powietrzu!

Wiosenny rozruch w słowiańskim stylu
Już 23-24 marca zapraszamy na wydarzenie oparte na słowiańskich legendach i zwyczajach. W programie przewidujemy zajęcia gimnastyczne inspirowane słowiańską zabawą, które pozwolą Wam czerpać radość z ruchu! Dodatkowo, w naszym Centrum Odkrywania Świata, odbędą się opowieści słowiańskich mitów i legend, między innymi o Marzannie. Nie zapomnieliśmy też o naszej ścieżce dinozaurów – tym razem spotkacie tam słowiańskie duchy przyrody i będziecie mogli poznać ich tajemnice. Odbędą się również ludowe warsztaty z tworzenia lalek motanek i Marzanny. 

Lany Poniedziałek
Pierwszego kwietnia nasz JuraPark będzie otwarty specjalnie z myślą o rodzinnych spacerach. Zapraszamy na przechadzkę po naszym obiekcie pełnym nie tylko dinozaurów, ale i wielkanocnych dekoracji! Odkrywajcie razem tajemnice świata i cieszcie się wiosną. Przy dobrej pogodzie przewidujemy szereg dodatkowych atrakcji.

Uroczyste rozpoczęcie wiosny
Już 5,6 i 7 kwietnia uroczyście rozpoczniemy wiosnę. Z tej okazji, przygotowaliśmy specjalne, sezonowe warsztaty. W nowej – wiosennej odsłonie, będziecie mogli nawiązać bezpośredni kontakt z naturą. Wszystko dzięki zajęciom z sadzenia kwiatków, które potem będzie można zabrać do domu. Dodatkowo czekają na Was aktywności w naszym JuraParku i spacer w poszukiwaniu skarbów natury! Poza tym, otwieramy nasz Park Zabaw. Standardowo zapraszamy też do Muzeum Ziemi i na ścieżkę dinozaurów, by odkrywać tajemnice prehistorii.

To nie wszystko, co na Was czeka – szykujemy kolejne niespodzianki. Aby ich nie przegapić, obserwujcie nasze profile. Zaplanujcie rodzinny, wiosenny weekend w JuraParku!