Promocja na bilety online

Specjalnie dla wszystkich miłośników dinozaurów, obniżamy ceny biletów online o 10%! To świetna okazja, żeby odwiedzić nasz JuraPark w sezonie letnim i cieszyć się wszystkimi atrakcjami!

Promocja dotyczy jednodniowych biletów online na sezon letni: normalnych, ulgowych i dla malucha. To sprawia, że możecie skorzystać z rabatu całą rodziną. Dodatkowo, nie trzeba stać w kolejce by kupić bilet – możecie zrobić to wygodnie o każdej porze dnia i nocy. Po przyjeździe do JuraParku, wystarczy udać się do wyznaczonego punktu i po prostu pokazać bilety. Można je wydrukować lub pokazać kod QR na telefonie

Bilety uprawniają do korzystania ze wszystkich atrakcji JuraParku. Zwiedzicie naszą ścieżkę dydaktyczną z dinozaurami, Muzeum Ziemi i wystawę Polska w Miniaturze. Możecie zapisać się na seans do Kina Emocji albo poszaleć w Parku Zabaw. Podczas letnich weekendów możecie spodziewać się też różnych wydarzeń tematycznych – to jeszcze więcej dodatkowych atrakcji! Obserwujcie nas, aby być na bieżąco z nowościami.

Atrakcje w JuraParku Solec sprawiają, że nie będziecie się nudzić przez cały dzień! Dlatego warto tu przyjechać na jednodniową wycieczkę lub wstąpić po drodze na wakacje. Kupcie tańsze bilety już teraz i spędźcie niezapomniany czas razem z rodziną!