Noc Kupały w JuraParku

Początek lata i wakacji powitamy iście słowiańskim świętem, jakim jest Noc Kupały. To niezwykła okazja do tego, aby odwiedzić JuraPark i pogłębić wiedzę na temat tradycji Słowian. Przygotowaliśmy wiele atrakcji – zarówno dla małych, jak i dużych. To wszystko już w sobotę 22 czerwca od 10 do 23!

Jako JuraPark uczymy Was o różnych rzeczach – głównie o dinozaurach. Jednak w Noc Kupały rozszerzamy program o słowiańskie mity i legendy. Wykłady na ten temat odbędą się w naszym Centrum Odkrywania Świata (od 13 do 18). Przez cały dzień będą odbywały się również specjalne, słowiańskie warsztaty. Kto chce nauczyć się pleść wianki albo postrzelać z łuku? Po godzinie 17 za to, odpalamy ognisko – będziecie mogli upiec kiełbaski i cieszyć się pięknym wieczorem. W Noc Kupały nie zabraknie również tradycji puszczania wianków na wodzie (20:30-21:00). A po 21 zapraszamy na nocne zwiedzanie ścieżki dinozaurów z przewodnikiem. Tak Wam się spodobało podczas Nocy Muzeów, że musimy to powtórzyć!

Czekają również na Was standardowe atrakcje JuraParku – w tym Park Zabaw, który 22 czerwca będzie otwarty do godziny 21:00.

Mamy nadzieję, że to niezwykłe wydarzenie będzie niezapomnianym startem Waszych wakacji. Serdecznie zapraszamy! A jeśli zdecydujecie się na zakup biletów online, dostaniecie 10% rabatu!