Jak przygotować się na wycieczkę?

Planujecie wizytę w JuraParku? To świetnie! Zanim jednak wyruszycie na fascynującą przygodę w świecie dinozaurów, warto odpowiednio się przygotować, aby móc w pełni cieszyć się wszystkimi atrakcjami, jakie oferuje nasz park. Oto kilka ważnych wskazówek, które pomogą Wam w zaplanowaniu idealnej wizyty w JuraParku.

Sprawdź godziny otwarcia

Pierwszym krokiem przed wycieczką jest sprawdzenie godzin otwarcia JuraParku. Nasz obiekt działa sezonowo, a godziny otwarcia mogą się różnić w zależności od pory roku. Latem jesteśmy otwarci dłużej, abyście mogli maksymalnie wykorzystać dłuższe dni, natomiast zimą godziny mogą być skrócone. Aktualne godziny otwarcia znajdziecie na naszej stronie internetowej lub dzwoniąc do naszego biura obsługi klienta. 

Zobacz dostępność atrakcji

Przed przyjazdem warto sprawdzić, które atrakcje będą dostępne w dniu Waszej wizyty. W przypadku niepogody, niektóre z naszych outdoorowych atrakcji i aktywności mogą być zamknięte ze względów bezpieczeństwa. Aktualne informacje o dostępności atrakcji znajdziecie w specjalnej zakładce na naszej stronie lub na profilach w mediach społecznościowych. Dzięki temu unikniecie rozczarowań i lepiej zaplanujecie swój pobyt.

Ceny biletów i promocje

Ceny biletów do JuraParku mogą się różnić w zależności od sezonu, wieku odwiedzających i dostępnych promocji. Standardowy cennik oraz informacje o biletach ulgowych znajdziesz w zakładce Bilety oraz w naszym sklepie internetowym. Często organizujemy również specjalne promocje, warto więc śledzić naszą stronę oraz media społecznościowe, aby ich nie przegapić. Pamiętajcie także, że kupując bilety online, możecie uniknąć kolejek przy kasach.

Zaplanuj podróż autem lub pociągiem

Dojazd do JuraParku jest łatwy i wygodny zarówno dla osób podróżujących samochodem, jak i komunikacją publiczną. Jeśli planujecie przyjechać autem, bez problemu zaparkujecie na darmowych miejscach w pobliżu naszego obiektu. Dla tych, którzy wolą podróżować pociągiem, mamy dobrą wiadomość – najbliższa stacja kolejowa znajduje się naprawdę bardzo blisko. Po przyjeździe na stację, wystarczy kilkuminutowy spacer, aby dotrzeć do bramy JuraParku. Rozkład jazdy pociągów jest bardzo korzystny – szczególnie dla osób z Torunia, Bydgoszczy czy Włocławka.

Co warto zabrać na wycieczkę?

Aby wizyta w JuraParku była jak najbardziej komfortowa i pełna wrażeń, warto zabrać ze sobą kilka niezbędnych rzeczy. Przede wszystkim, pamiętajcie o wygodnym obuwiu – nasz park jest rozległy, a spacerowanie po nim to świetny sposób na spędzenie dnia, więc dobre buty to podstawa. Ponadto, warto zabrać ze sobą parasol lub kurtkę przeciwdeszczową, szczególnie jeśli prognozy pogody są niepewne. Aparat fotograficzny lub smartfon z dobrym aparatem to absolutny must-have – z pewnością będziecie chcieli uwiecznić niesamowite spotkania z dinozaurami. W okresie letnim przyda się też krem z filtrem przeciwsłonecznym i kapelusz, aby chronić się przed słońcem. No i najważniejsze – warto też pamiętać o uśmiechu na twarzy!

Mamy nadzieję, że te wskazówki pomogą Wam w pełni cieszyć się wizytą w JuraParku. Gwarantujemy, że spędzicie u nas niezapomniane chwile, odkrywając świat sprzed milionów lat. Do zobaczenia na ścieżce!