Świętujemy 20 lat marki JuraPark!

Uwierzycie, że marka JuraPark liczy już sobie 20 lat? Z okazji okrągłych urodzin planujemy wielkie świętowanie w naszym JuraParku, ale nie tylko. Zobaczcie, jak celebrujemy to niezwykłe wydarzenie!

W 2004 roku w Bałtowie powstał pierwszy z trzech JuraParków. To właśnie wtedy zaczęła się wielka przygoda i na przestrzeni kolejnych lat powstał JuraPark w Solcu Kujawskim oraz Krasiejowie. Z tej okazji dinozaury z każdego parku (czyli Soluś, Kraśka i Juraś) jeżdżą po Polsce i rozdają darmowe bilety! Mogliście ich już zobaczyć w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Opolu czy też Wrocławiu. W wakacje, nasze szalone rodzeństwo wybiera się do Trójmiasta. Aby tego nie przegapić, koniecznie obserwujcie profil JuraPark Polska.

Z okazji 20-tych urodzin, w każdym JuraParku odbędzie się huczne świętowanie. W Solcu Kujawskim przypada ono na 13 lipca. Koniecznie wpadnijcie, aby poznać Jurasia i Kraśkę, którzy odwiedzą Solusia! Zobaczycie, jak zdmuchują świeczki na wielkim torcie podczas wspólnego śpiewania „Sto lat”. Przygotowaliśmy dla Was wiele urodzinowych atrakcji, między innymi Mirror Couple – ruchome, lustrzane postacie. Mamy też coś dla aktywnych gości: ściankę wspinaczkową! Nie zabraknie także konkursów z nagrodami: rzut do celu, strzelanie z łuku, gra Ringo. Będziecie mogli również zrobić sobie kolorowe warkoczyki i zdobienia na twarzy oraz zjeść słodką watę cukrową. Krótko rzecz ujmując: będzie wesoło, odświętnie i kolorowo!

Nie może Was zabraknąć – koniecznie wpadnijcie na wielkie świętowanie.