Centrum Odkrywania Świata – Nowość w JuraParku!

COŚ – czyli Centrum Odkrywania Świata to nowe miejsce na mapie naszego JuraParku. Specjalna sala wykładowa ukryta w Muzeum Ziemi, przeniesie Was w czasie dzięki niezwykłym opowieściom o dinozaurach i nie tylko!

Centrum Odkrywania Świata to jedyny w swoim rodzaju gabinet paleontologa, w którym posłuchacie o czasach prehistorycznych oraz o innych interesujących tematach. Oprócz naszych doświadczonych przewodników, wykładać tam będą również goście specjalni. Swoją obecnością zaszczycili nas już dr Gwidon Jakubowski oraz dr Gerard Gierliński, którzy opowiadali o wyprawach paleontologicznych na pustynię Gobi oraz o najnowszych badaniach i odkryciach.

Podczas eventów tematycznych w JuraParku, w Centrum Odkrywania Świata odbywają się wykłady nawiązujące do całego wydarzenia. Przykładowo, podczas Nocy Kupały mogliście posłuchać o słowiańskich legendach i mitach. Nauczycie się więc tutaj nie tylko o paleontologii!

Informacje o najnowszych wykładach znajdziecie na naszej stronie oraz w mediach społecznościowych. Wpadnijcie na niesamowitą lekcję i odkrywajcie świat razem z nami!