Lato pełne przygód!

Lato to doskonały czas, aby odwiedzić nasz JuraPark. Niezależnie od tego, czy kochacie prehistorię lub szukacie miejsca na rodzinną wycieczkę, to idealne miejsce na spędzenie letnich dni pełnych radości i zabawy!

Wakacje w JuraParku

Sezon wakacyjny w pełni – również u nas! Wszystkie nasze atrakcje są dostępne, a godziny otwarcia wydłużone tak, żebyście mogli przyjechać tu nawet na cały dzień. Nasza ścieżka dydaktyczna z dinozaurami rozkwita – od paru tygodni trwają prace nad renowacją naszych prehistorycznych stworów. Większość z nich jest już odnowiona i zachwyca przechodniów. Po spacerze leśną ścieżką, można wpaść do Parku Zabaw – to tutaj znajdziecie karuzele, rollercoaster, statek piracki, gokarty i wiele innych atrakcji, z których można korzystać do woli w cenie biletu! Koniecznie odwiedźcie też wystawę „Polska w miniaturze”, gdzie zobaczycie piękne, miniaturowe zamki. Kolejnym przystankiem może być Muzeum Ziemi, gdzie odkryjecie tajemnice powstawania świata. Mieści się tam również Kino Emocji oraz Centrum Odkrywania Świata, gdzie odbywają się różne wykłady tematyczne.

Specjalne atrakcje na specjalne okazje

To lato w JuraParku jest wyjątkowe, ponieważ marka obchodzi 20-lecie! Z tej okazji 13 lipca przygotowaliśmy wiele niespodzianek: ogromny tort i uroczyste śpiewanie „Sto lat”, ściankę wspinaczkową, wiele konkursów i zabaw. Naszego Solusia odwiedzi rodzeństwo: Juraś i Kraśka – razem będą celebrować swoje święto. Kolejną wyjątkową okazją do odwiedzin JuraParku może być długi weekend sierpniowy. To świetny czas, żeby zakończyć wakacje w dobrym stylu. Planujemy dla Was w te dni mnóstwo atrakcji i zabawy. Koniecznie obserwujcie naszą stronę – szczegóły już niebawem!

Zapraszamy na letnią przygodę pełną radości, nauki i niezapomnianych wspomnień. Czekamy na wszystkich małych i dużych odkrywców wraz z Solusiem, który tylko czeka, by Was poznać!