Tańsze bilety online z kodem JURAPARK20

Już niedługo w JuraParku Solec świętujemy 20-ste urodziny marki! Z tej okazji, mamy dla Was prezent – specjalny rabat na bilety online. Przyjedźcie do nas, celebrujcie razem z nami ten niezwykły czas i spędźcie wakacje pełne przygód. Tylko teraz jest to możliwe nawet 30% taniej!

Do 14 lipca każdy może skorzystać z dodatkowego rabatu 20% przy zakupie biletów w naszym sklepie internetowym. Wystarczy wpisać kod JURAPARK20 podczas zakupu, a rabat połączy się z naszą wakacyjną promocją 10%. Akcja promocyjna dotyczy zakupu pakietu kompleksowego na sezon letni (bilety normalne, ulgowe i dla malucha).

W ramach biletów do JuraParku można korzystać ze wszystkich atrakcji w obiekcie. Oznacza to, że Wasza wakacyjna wycieczka może trwać nawet cały dzień! Koniecznie pójdźcie na spacer naszą ścieżką dinozaurów i odwiedźcie Muzeum Ziemi. Swoją drogą, w murach muzeum znajduje się Kino Emocji oraz Centrum Odkrywania Świata – niezwykły gabinet paleontologa, w którym odbywają się różnego rodzaju wykłady. Po dawce przygód i nauki o dinozaurach oraz prehistorii, warto pójść do Parku Zabaw by poszaleć na karuzelach! W ramach naszych biletów możecie korzystać do woli z każdej atrakcji. Dodatkowo, co jakiś czas odbywają się u nas specjalne wydarzenia, takie jak 20-lecie marki JuraPark (13 lipca) oraz długi weekend sierpniowy.

Zapraszamy do wspólnego świętowania naszych urodzin i spędzenia niezapomnianego lata w JuraParku. Wybierzcie dogodny termin na wakacyjną przygodę i bawcie się razem z nami – tylko teraz nawet 30% taniej!