Dni Otwarte – JuraPark Solec Kujawski
Zamknij
soluś

DNI OTWARTE DLA NAUCZYCIELI

Odwiedź JuraPark w Solcu Kujawskim 13-14 kwietnia i sprawdź, dlaczego to idealne miejsce na zorganizowanie wycieczki szkolnej!

Od lat łączymy naukę z zabawą sprawiając, że zwiedzanie JuraParku jest wspaniałą przygodą. Podczas Dni Otwartych poznasz naszą ofertę i na własnej skórze przekonasz się, że warto zabrać tu swoich uczniów.


DLA KOGO?

  • Dla nauczycieli, którzy jeszcze nie mieli okazji zabrać swoich klas do naszego JuraParku
  • Dla nauczycieli, którzy już u nas byli, ale chcieliby poznać całoroczną ofertę JuraParku 
  • Dla nauczycieli i dyrektorów, którzy szukają obiektu na wycieczkę szkolną, dopełniającego podstawę programową uczniów.

DLACZEGO WARTO NAS ODWIEDZIĆ?

odkryj wartość edukacyjną juraparku

Oferta JuraParku stanowi dopełnienie do podstawy programowej takich przedmiotów, jak: geografia, historia, przyroda. 

Podczas zwiedzania, uczniowie poznają prehistoryczny świat dinozaurów, geologii oraz paleontologii. Oprócz tego, na terenie obiektu znajduje się wystawa polskich miniaturowych zamków – to jedyna w swoim rodzaju lekcja historii.

poznaj nasz obiekt i kadrę

Odwiedź JuraPark i zobacz, jakie wartości dla Twoich uczniów przyniesie wycieczka szkolna. 

Poznaj wykwalifikowaną kadrę przewodników, którzy z pasją opowiadają o prehistorii, dinozaurach oraz odkryciach paleontologicznych. Ich wiedza i zaangażowanie sprawiają, że każdy uczestnik wycieczek zakochuje się w świecie dinozaurów!

PRZEWODNIK

sprawdź całoroczą ofertę

Jesteśmy obiektem całorocznym – zobacz, jaką ofertę przygotowaliśmy w poszczególnych sezonach. 

Od Ciebie zależy, jaką porę roku wybierzesz na wycieczkę szkolną. Wiosna i lato to czas, w którym JuraPark budzi się do życia – sprzyja to spacerom po ścieżce dydaktycznej z dinozaurami oraz warsztatom paleontologicznym. Jesienią, oprócz standardowej oferty, organizujemy sezonowe atrakcje, takie jak Święto Dyni czy Halloween. Zimą zaś, JuraPark zamienia się w Wioskę Świętego Mikołaja!

weź udział w pokazowych warsztatach

Przekonaj się na własnej skórze, w jakich warsztatach mogą brać udział Twoi uczniowie. 

Posiadamy bogatą ofertę warsztatów z zakresu paleontologii czy historii. Oprócz tego, w zależności od pory roku, oferujemy zajęcia sezonowe. Wiosną łączymy się z naturą, a lato jest czasem idealnym na gry terenowe. Jesienią zajmujemy się dyniami i innymi skarbami złotej pory roku. Zimą za to, nie może zabraknąć świątecznych aktywności!

pytania i odpowiedzi

Dni Otwarte dla nauczycieli to bezpłatne wydarzenie dla wszystkich osób, które posiadają kartę nauczyciela i zapiszą się na listę uczestników.

Ilość osób w grupach podczas zwiedzania z przewodnikiem jest ograniczona. Dlatego najlepiej zapisać się jak najwcześniej. Jeśli w grupach zabraknie miejsc, pozostali uczestnicy mogą zwiedzać JuraPark na własną rękę.

Nauczyciel może zabrać ze sobą jedną osobę towarzyszącą. Fakt ten należy zgłosić podczas zapisu na wydarzenie.

Nauczyciele uczestniczący w wydarzeniu otrzymują specjalny pakiet startowy przed wejściem do JuraParku. Poza tym, każdy uczestnik otrzyma zniżkę na organizację wycieczki szkolnej.

soluś

ZAPISZ SIĘ I OTRZYMUJ NAJNOWSZE INFORMACJE

BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO
#jurapark_solec

Nasi partnerzy

Państwowy Instytut Geologiczny Dinosaur Ridge Pepsi Rabaty Rodzinne Miasto z dzieckiem
Translate »