Dzień Dziecka w JuraParku Solec 2024 – JuraPark Solec Kujawski
Zamknij

NIEZAPOMNIANY DZIEŃ DZIECKA

Dzień Dziecka to tak naprawdę święto każdego z nas! Nie tylko pierwszego dnia czerwca, ale przez cały długi weekend będziemy mieli okazję do wspólnego świętowania! Zapraszamy na cztery dni pełne atrakcji, konkursów, warsztatów oraz mnóstwa uśmiechu.

Przyjdźcie do JuraParku od 30 maja do 2 czerwca i zobaczcie, jakie niespodzianki przygotowaliśmy dla Was z okazji tego wyjątkowego święta! A tematem przewodnim będzie… cyrk!

zobacz, co dla ciebie przygotowaliśmy

oglądaj NIEZWYKŁE POKAZY CYRKOWE

Klaun i inne cyrkowe osobistości zawitają do JuraParku. Będą wędrować między odwiedzającymi, prezentować swoje umiejętności i tworzyć niezapomnianą atmosferę pełną uśmiechów! 

Nie przegap okazji, aby spotkać tę niezwykłą ekipę cyrkową. Przekonaj się na własnej skórze, jakie sztuczki potrafią nasi kolorowi i zwariowani goście! Kto wie, czym nas zaskoczą?

 

Weź udział w kolorowych warsztatach

Dołącz do naszych kolorowych warsztatów, podczas których nauczymy Cię sztuki tworzenia figur z balonów. Zaprojektujesz swój ulubiony kształt, który potem zabierzesz ze sobą!

Ale to nie wszystko! Przygotowaliśmy również warsztaty kreatywne, dzięki którym rozbudzisz wyobraźnię i stworzysz niezwykłe, kolorowe ozdoby. Odkryj radość z tworzenia na naszych warsztatach!

Sprawdź się w konkursach i ZABAWACH

Halo, jesteś tu? Podczas wizyty w JuraParku nasłuchuj komunikatów, by nie przegapić organizowanych przez nas konkursów i zabaw! Graj razem z innymi, baw się dobrze i miej szansę na wygraną. 

Konkursy będą przyjmowały różne formy tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Zapewniamy dużo śmiechu i wspólnej rozrywki. Bądź czujny i gotowy do aktywnego udziału w naszych zabawach!

POSZALEJ W PARKU ZABAW

Nasz Park Zabaw jest pełen niespodzianek. Zarówno mali jak i duzi, nie będą się tu nudzić! Skacz na trampolinie, przejedź się rollercoasterem, wsiądź do pociągu lub statku pirackiego… to tylko kilka atrakcji, które czekają na Ciebie w naszym parku rozrywki.

W tym punkcie naszego JuraParku nie brakuje też trampolin i zjeżdżalni – jest tu wielki plac zabaw! Czeka na Ciebie dużo radości i dobrej zabawy – idealnie, by wyszaleć się po spacerze na naszej ścieżce dinozaurów.

ZAPISZ SIĘ I OTRZYMUJ NAJNOWSZE INFORMACJE

BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO
#jurapark_solec

Nasi partnerzy

Państwowy Instytut Geologiczny Dinosaur Ridge Pepsi Rabaty Rodzinne Miasto z dzieckiem
Translate »