Majówka – JuraPark Solec – JuraPark Solec Kujawski
Zamknij

Zaczarowana majówka

Weekend majowy to czas, w którym warto wybrać się na rodzinną wycieczkę. Zapraszamy więc do JuraParku Solec na niezwykłą, zaczarowaną majówkę!

Czeka na Was mnóstwo atrakcji! Oprócz standardowej oferty, przygotowaliśmy magiczne warsztaty, pokazy iluzjonistów czy też konkursy dla dużych i małych. Nie zabraknie też majowego grillowania!

zobacz, co dla ciebie przygotowaliśmy

odkryj niezwykły świat czarów

Abrakadabra! Czary mary! Nasz Soluś zna takie zaklęcia, a Ty jakie potrafisz? Majówka w JuraParku będzie naprawdę zaczarowana! 

Nie zabraknie magicznych niespodzianek oraz pokazów iluzjonistów. A może i Ty nauczysz się jakichś magicznych sztuczek? Kto nigdy nie chciał mieć jakiejś supermocy, niech pierwszy rzuci kamieniem…  Gwarantujemy świetną zabawę i magiczny czas spędzony z rodziną. I to dosłownie!

Weź udział w magicznych warsztatach

Dzięki naszym magicznym warsztatom, i mali i duzi mogą stać się prawdziwymi czarodziejami! A każdy prawdziwy czarodziej potrzebuje różdżki i magicznej kuli. Właśnie takie atrybuty będzie można stworzyć na naszych warsztatach. 

Dodatkowo, w dniach 29-30 kwietnia oraz 2 i 5 maja, odwiedzi nas Alchemik, z którym zrobisz niezwykłe, magiczne eksperymenty. Zaczarowane drzewo, kolor z niczego czy gotowanie bez ciepła – między innymi takie lekcje przygotował on dla swoich uczniów!

Sprawdź się w konkursach i grach

Podczas zaczarowanej majówki nie może zabraknąć również nutki rywalizacji! Chociaż nie będzie walki na zaklęcia i quidditcha, gwarantujemy dobrą zabawę.

Organizowane przez nas konkursy i gry będą przyjmowały różne formy tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Weźmiesz udział w wyścigu, a może sprawdzisz się w quizie o magii?

Celebruj majówkę przy wielkim grillowaniu

Chociaż temat naszej majówki to magia, nie może zabraknąć wielkiej uczty! Początek maja jest przecież corocznym, niepisanym rozpoczęciem sezonu na grillowanie. Zacznij go razem z nami!

3 i 4 maja w JuraParku rozpalamy grill i urządzamy wielkie grillowanie. Nie zabraknie ulubionych, pieczonych klasyków, ale może zaskoczymy Cię czymś nietuzinkowym? Wpadnij i sprawdź, co na ruszt wrzuci nasz Grill Master!

ZAPISZ SIĘ I OTRZYMUJ NAJNOWSZE INFORMACJE

BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO
#jurapark_solec

Nasi partnerzy

Państwowy Instytut Geologiczny Dinosaur Ridge Pepsi Rabaty Rodzinne Miasto z dzieckiem
Translate »