Dni Otwarte dla nauczycieli

W dniach 13-14 kwietnia organizujemy Dni Otwarte dla nauczycieli. To wspaniała okazja, aby zapoznać się z naszym obiektem i ofertą wycieczek szkolnych.

Podczas wydarzenia, nauczyciele będą mogli na własnej skórze przekonać się, jak może wyglądać wycieczka szkolna ich klasy. To w końcu oni zaszczepiają w uczniach ciekawość o świecie i zabierają na niezwykłe przygody! Dni Otwarte to czas, w którym można zapoznać się z naszym obiektem, kadrą oraz pełną ofertą.

JuraPark Solec to miejsce, gdzie uczniowie mogą przenieść się do prehistorycznego świata. Wszystko dzięki naszej ścieżce dydaktycznej z dinozaurami naturalnej wielkości oraz Muzeum Ziemi, w którym można zgłębiać wiedzę o paleontologii i geologii. Dodatkowo, na terenie obiektu znajduje się wystawa Polska w Miniaturze, która jest niesamowitą lekcją historii. Łączymy naukę z zabawą, dlatego podczas wycieczek dostępne jest również Kino oraz Park Zabaw.

Serdecznie zapraszamy! Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny przy okazaniu legitymacji nauczyciela. Obowiązuje rejestracja.