Zaczarowana Majówka w JuraParku!

Wpadnijcie do nas na majówkę w dniach 27.04-05.05 i przeżyjcie niezapomniany, magiczny czas! Przygotowaliśmy wiele atrakcji, które przenoszą wprost do świata czarów.

Podczas majówki odwiedzą nas iluzjoniści, którzy swoimi pokazami zachwycają niejednego widza. Ciekawe, czy to prawdziwa magia? Poza tym, sami będziecie mogli stać się czarodziejami. Może macie ochotę nauczyć się sztuczek, albo wziąć udział w magicznych warsztatach? W naszym rozkładzie jazdy jest miejsce na tworzenie różdżek oraz magicznych kul. Przyjedzie także Alchemik, z którym będzie można wykonać prawdziwe czary: zróbcie kolor z niczego, gotujcie bez ciepła, zamknijcie światła drogowe w próbówce… i wiele innych!

Na terenie JuraParku nie zabraknie również zaczarowanych gier i zabaw. Obowiązkowym punktem podczas majówki jest też oczywiście nasza ścieżka dinozaurów, wystawa Polska w Miniaturze oraz Muzeum Ziemi. Poszalejecie również w Parku Zabaw!

Majówka często kojarzona jest z rozpoczęciem sezonu grillowego. Dlatego nie może zabraknąć u nas wielkiego grillowania! W dniach 3-4 maja, nasz Grill Master wrzuci na ruszt coś pysznego!

Przyjedźcie razem z rodziną na niezapomnianą, magiczną majówkę! Soluś Czarodziej już nie może się Was doczekać!