Przyjedź do nas na Dzień Dziecka!

Dzień Dziecka to wyjątkowe święto – pełne radości i uśmiechów. Co powiecie na to, żeby świętować je przez cztery dni? W JuraParku sprawimy, że nawet dorośli na chwilę poczują się dziećmi – przygotowaliśmy niezwykłe atrakcje na długi weekend 30.05-02.06!

Specjalnie z tej okazji zaprosiliśmy niezwykłych gości – artystów cyrkowych, którzy z pewnością sprawią uśmiech na twarzy i dużym, i małym! Poza ich wesołymi pokazami, będzie można uczestniczyć w wielu konkursach i zabawach. Nie zabraknie też kolorowych warsztatów, które skupiać się będą na nauce tworzenia figurek z balonów. Dodatkowo, zapraszamy na zajęcia twórcze, przy których obudzicie w sobie ducha kreatywności.

Podczas długiego weekendu, będą oczywiście dostępne również wszystkie nasze atrakcje! Odkrywajcie tajemnice prehistorii na ścieżce dinozaurów i w Muzeum Ziemi. Przeżyjcie niezwykłą lekcję historii na wystawie miniaturowych zamków „Polska w Miniaturze”. Po zwiedzaniu, koniecznie odwiedźcie nasz Park Zabaw, gdzie poszalejecie na karuzelach i zjeżdżalniach. Prężnie działać będą również nasze punkty gastronomiczne – kto ma ochotę na lody?

Zapraszamy na wesołe, kolorowe świętowanie Dnia Dziecka – to doskonała okazja, by ciekawie spędzić go z całą rodziną!