Chata Świętego Mikołaja – JuraPark Solec Kujawski
Zamknij

Święty Mikołaj zaprasza wszystkich gości, małych i dużych, do swojej chatki w Solcu Kujawskim. Razem ze swoimi magicznymi pomocnikami będzie rozdawał prezenty wszystkim grzecznym dzieciom, a także pozował do wspólnych zdjęć. W ramach atrakcji, obok zwiedzania JuraParku, odbędą się świąteczne warsztaty kreatywne, a Restauracja Jaskiniowa przygotuje wyjątkowe menu. Za wszystkie atrakcje można będzie zapłacić za pomocą bonu turystycznego.

Serdecznie zapraszamy od 26 listopada do 12 lutego!

W swoim uroczym domku, w wyjątkowej świątecznej scenerii, Święty Mikołaj będzie przyjmował wszystkie dzieci, rozdawał prezenty i pozował do pamiątkowych zdjęć pełnych świątecznej aury. W chatce odbywają się również warsztaty kreatywne. Serdecznie zapraszamy tak rodziców ze swoimi dziećmi, jak i wycieczki szkolne. 

Cały rok Święty Mikołaj czeka, by móc wręczyć dzieciom prezenty. W jego pięknie przystrojonej Chacie każdy może zrobić sobie z nim zdjęcie. Przygotowaliśmy po trzy warianty cenowe upominków dla chłopców i dziewczynek, a także opcję, w której Mikołaj wręcza dzieciom prezenty przygotowane przez ich rodziców. Co ważne, za wszystkie prezenty można zapłacić z użyciem bonu turystycznego.

Zestaw Prezentowy Duży - 150 zł

chłopiec
dziewczynka

Zestaw Prezentowy Średni - 100 zł

chłopiec
dziewczynka

Zestaw Prezentowy Mały - 50 zł

chłopiec
dziewczynka

Zestaw własny za 5 zł

Mikołajowi można powierzyć swój uprzednio zapakowany prezent, by przekazał go dziecku w cenie 5 zł.

Warsztaty kreatywne pobudzają dziecięcą wyobraźnię i pozwalają poczuć magię Świąt. Przygotowaliśmy trzy propozycje, które dadzą rodzicom chwile wytchnienia, a dzieciom pamiątkę, którą pochwalą się w domu. Jest możliwość płatności bonem turystycznym.
Podczas warsztatów uczestnicy udekorują pierniczki, lampiony i ozdoby świąteczne, oraz poznają ich znaczenie w tradycji Świąt Bożego Narodzenia.

Warsztaty ze zdobienia pierniczków

Nic nie smakuje tak dobrze jak własnoręcznie przyozdobione pierniczki. Na warsztatach uczestnicy mogą puścić wodzę fantazji i stworzyć jedyne w swoim rodzaju słodkości przy użyciu kolorowego lukru i przyborów cukierniczych. Przybliżymy im historię piernika w czasie Świąt Bożego Narodzenia. Uczestnicy zabierają pierniczki do domu.

Warsztaty odbywają się w weekendy co godzinę od 12:00 do 16:00.

Koszt warsztatów to 18 zł.

Warsztaty z wykonywania lampionów świątecznych

Pokażemy jak stworzyć bezpieczne lampiony z użyciem diod LED. Specjalnie przygotowane papierowe szablony z pomocą kredek, pisaków i bibuły uczestnicy przemienią w niepowtarzalne lampiony świąteczne oraz dowiedzą się o historii zwyczaju tworzenia lampionów w okresie adwentu i Bożego Narodzenia. Uczestnicy zabierają lampiony do domu.

Warsztaty odbywają się w weekendy co godzinę od 12:00 do 16:00.

Koszt warsztatów to 18 zł.

Warsztaty z wykonywania ozdób świątecznych

Własnoręcznie wykonane ozdoby wprowadzą w każdym domu atmosferę świąt. Dzieci przyozdobią m.in. styropianową bombkę za pomocą wcześniej przygotowanych dekoracji czy stworzą własny łańcuch choinkowy. Poznają również genezę i symbolikę ozdób choinkowych. Uczestnicy zabierają ozdoby świąteczne do domu.

Warsztaty odbywają się w weekendy co godzinę od 12:00 do 16:00.

Koszt warsztatów to 18 zł.

Już od 26 listopada Restauracja Jaskiniowa zaprasza na wyjątkowe menu sezonowe. Znajdziecie w nim między innymi aromatyczny krem z gotowanego buraka, pieczony camembert z żurawiną, polędwiczkę wieprzową i wiele innych.

Nie zabraknie także pyszności dla małych Elfów odwiedzających Chatę Świętego Mikołaja. Kakao z bitą śmietaną i piankami czy naleśniki z sosem piernikowym z pewnością im zasmakują!

Chcesz odwiedzić Mikołaja ze swoja klasą? Koniecznie skorzystaj z naszej oferty dla grup zorganizowanych. Oprócz spotkania z Mikołajem przygotowaliśmy trzy propozycje warsztatów, a w ramach biletu wstępu skorzystasz też z innych atrakcji naszego JuraParku takich jak: Muzeum Ziemi, Kino Emocji, ścieżka dydaktyczna z Dinozaurami, Ogród Zimowy oraz Polska w Miniaturze.

Zapraszamy w  soboty i niedziele od 11:00 do 17:00

Święty Mikołaj wręcza prezenty i pozuje do zdjęć od 12:00 do 16:00 w soboty i niedziele

Warsztaty odbywają się  w weekendy od 12:00 do 16:00

Tak, za wstęp można zapłacić bonem turystycznym. Warunkiem realizacji bonu jest zakupienie dwóch usług- do wstępu dokupić można udział w warsztatach kreatywnych lub prezent od Mikołaja.

Tak, za warsztaty świąteczne można zapłacić bonem turystycznym.
Tak, za prezenty można płacić bonem turystycznym.

Płatność online możliwa jest wyłącznie za bilet bez użycia bonu turystycznego. Po zakupie biletu online istnieje możliwość zapisów na konkretny termin w celu uniknięcia kolejek. Prosimy o kontakt z kasami JuraParku.

Od 24 do 27 grudnia park będzie nieczynny.

  • Bilet spacerowy normalny i ulgowy – 29 zł 
  • Bilet upoważniający do wstępu do Chaty dla mieszkańców Solca Kujawskiego- 25 zł 
  • Bilet spacerowy uprawnia do skorzystania ze wszystkich czynnych atrakcji JuraParku, w tym Chaty Świętego Mikołaja, Polski w Miniaturze, Ogrodów Jurajskich, Muzeum Ziemi i ścieżki dydaktycznej JuraParku.

Nie, nie ma takiej możliwości. Konieczny jest zakup biletu wstępu do Parku.

Nasi partnerzy

Państwowy Instytut Geologiczny Dinosaur Ridge Pepsi Rabaty Rodzinne Miasto z dzieckiem
Translate »