Wycieczki Szkolne – JuraPark Solec Kujawski
Zamknij

Zapoznaj się z naszą dedykowaną ofertą dla wycieczek edukacyjnych dla szkół. Wykorzystujemy swoje wieloletnie doświadczenie, by pomóc Wam zafascynować wiedzą i odkrywaniem najmłodszych. Nasze zasoby pozwalają nam realizować kreatywne zajęcia z zakresu historii, biologii i geologii.

Dołożyliśmy wszelkich starań, by połączyć obecną podstawę programową z możliwością wartościowego i kreatywnego spędzenia czasu w naszym parku.

Zapewnimy Wam dzień pełen wiedzy i zabawy, bo nasze motto to…

Uczymy bawiąc, bawimy ucząc!

By ułatwić Wam podjęcie decyzji, nasza doświadczona kadra przygotowała już dla Was przykładowy plan takiego dnia. Nie oznacza to oczywiście, że nie możemy nanosić na niego Waszych poprawek. Wręcz przeciwnie. 

Jesteśmy otwarci na Wasze potrzeby. Pobierzcie nasz plan, zapoznajcie się z nim i dajcie znać, co Wam się podoba i czego chcielibyście więcej. Pozwólcie nam uszyć edukacyjną przygodę na Waszą miarę.

Obsługujemy każdą grupę wiekową

Posiadając taką ilość doświadczenia oraz zaplecza dydaktycznego wstydem byłoby ograniczać się do jednej grupy wiekowej. Dlatego przygotowaliśmy szereg atrakcji oraz warsztatów dobranych na podstawie indywidualnych potrzeb każdego etapu rozwoju dziecka. Dzięki temu nie musisz obawiać się, czy Twoja grupa nie będzie za młoda czy zbyt dojrzała na dzień w JuraParku.

Wybierz Twoją grupę i przekonaj się sam, co dla nich przygotowaliśmy:

co na was czeka na miejscu?

To będzie fantastyczny czas spędzony na odkrywaniu świata! Napisz do nas, a stworzymy plan wycieczki dla Twojej grupy.

co na was czeka na miejscu?

To będzie fantastyczny czas spędzony na odkrywaniu świata! Napisz do nas, a stworzymy plan wycieczki dla Twojej grupy.

NASI PRZEWODNICY

Ryszard

Paleontologia interesuje się od czasu, gdy znalazłem rostrum belemnita, o którym mówiono wtedy, że to „kulka piorunowa”. Było to ponad 60 lat temu. Przez ostatnich kilkanaście lat zajmuje się z powodzeniem upowszechnianiem paleontologii wśród turystów JuraParku Solec. Poza tym w Jurajskim Ogrodzie Botanicznym posadziłem wiele drzew, krzewów i innych roślin. Niektóre z nich rosły już w czasach dinozaurów. Większość introdukowanych z różnych egzotycznych krajów.

JUSTYNA

DAWID

ALBERT

ZOBACZ, CO O NAS MÓWIĄ

Daria
Odkryliśmy to miejsce z taką samą radością, jak archeolog odkrywa ślady dinozaurów 😄 OGROM wrażeń i atrakcji zatarł totalnie goryczkę ceny.
Tomasz
Dzieci zadowolone z wycieczki. Dużo eksponatów do obejrzenia - na parę godzin spacerowania. Gastronomia na wysokim poziomie."
Angelika
Bardzo ciekawe miejsce zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Można spędzić cały dzień z rodziną. Na miejscu restauracje i sklepiki z pamiątkami. Muzeum, kino 5D, niewielki park rozrywki z kolejkami, zamkami dmuchanymi itp. Polecamy. Dziecko było bardzo zadowolone.
Paula
Rewelacyjne miejsce dla całej rodziny! trafilismy na swieto dyni- dekoracje parku nas oczarowały! Caly teren zadbany, pieknie udekorowany.
Natacha
A lovely place for family and those who like dinosaurs and nature.
Maggie
Great place for the family but during this time of year be prepared for extra long lines. buy tickets online...it will save you a lot of time.
Agnieszka
Dawno nie byłam w tak fajnym miejscu z córkami ... po prostu rewelacja 🥰 płacisz raz, a wszystkie atrakcje w cenie biletu

Nasi partnerzy

Państwowy Instytut Geologiczny Dinosaur Ridge Pepsi Rabaty Rodzinne Miasto z dzieckiem
Translate »